پرش لینک ها

پرداخت بیش از یک هزار میلیارد خسارت بیمه های درمان توسط بیمه سامان

 

مدیریت بیمه های درمان شرکت بیمه سامان در ۹ ماه نخست امسال پیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار پرونده هزینه های درمانی بیمه شدگان تحت پوشش خود را مورد بررسی قرارداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، فرهاد اسکندری مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه سامان با اعلام این خبر گفت: در این مدت یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۱۶۳ فقره پرونده خسارت بیمارستانی، پاراکلینیکی و سرپایی توسط این مدیریت بررسی و مبلغ یک هزار و ۸۳۸ میلیارد ریال هزینه به بیمه گزاران پرداخت شد.

وی افزود: همچنین در ۹ ماه نخست امسال مبلغ ۱۵۵ میلیارد ریال خسارت بابت سه هزار و ۲۴۹ فقره پرونده بیمه درمان مسافران خارج از کشور نیز رسیدگی و پرداخت شده است.
اسکندری با بیان این که امروزه تنها داشتن بیمه های اجتماعی در هنگام بروز بیماری و حادثه برای بیمه شدگان کافی نیست، ادامه داد: هزینه های بستری و عمل جراحی در بیمارستان ها، فشار مالی قابل توجهی را به افراد وارد می کند.

مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه سامان با اشاره به این که این شرکت در راستای چشم انداز خود مبنی بر ارائه خدمات متمایز به مشتریان، انواع خدمات رفاهی و درمانی را برای خانواده های ایرانی فراهم کرده است، اظهار کرد: به همین منظور هم وطنان می توانند اعضای خانواده خود را تحت پوشش بیمه نامه درمان بیمه سامان قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: دیگر مزایای این نوع بیمه نامه انتخاب آزادانه مراجع درمانی طرف یا غیر طرف قرارداد بیمه گر توسط بیمه شدگان است.
با توجه به فعالیت و گسترش خدمات نوین بیمه ای شرکت بیمه سامان در راستای افزایش رضایتمندی عموم جامعه و مردم، این شرکت توانسته نسبت به سال گذشته رشد ۵۵ درصدی حق بیمه تولیدی در رشته بیمه های درمان را به دست آورد.
بیمه درمان خانواده سامان، خدمتی نوین با پوشش ها و حق بیمه های متنوع است که برای اقشار مختلف جامعه که متقاضی بهره مندی از پوشش هزینه های درمانی هستند، فراهم می کند.
هم وطنان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با کلیک بر روی این لینک ( بیمه درمان تکمیلی) نسبت به مطالعه و خرید طرح درمانی متناسب با خویش اقدام نمایند.

×

پشتیبانی سایت

× پشتیبانی