پرش لینک ها

بیمه عمر سامان سود بورسی+تضمین بانکی15میلیارد برای امراضپرستار شبانه روزی

بسته ای که ضعف بیمه درمان و سایر انواع بیمه ها را پوشش می دهد!

درخواست مشاوره
متفاوت تر از آنچه تاکنون شنیده یا دیده اید!!

سود بورسی+تضمین بانکی

صندوق بازنشستگی

تشکیل اندوخته و سرمایه گذاری مطمئن

پوشش ازکارافتادگی

پوشش های معافیت و مستمری و غرامت حادثه ازکارافتادگی

پوشش بیماریهای خاص

ارائه ی حمایت متفاوت برای 30 بیماری خاص برای اولین بار

پوشش حوادث و درمان

پوشش درمانی ناشی از حادثه وبسته مکمل درمان تکمیلی

شرکت بیمه سامان ، جزو معدود شرکتهای بیمه ای فعال در کشور است که برای محصول بیمه عمر خود صندوق های مختلف جذاب سرمایه گذاری ارائه نموده است.

ازآنجا که بخش قابل توجهی از حق بیمه های پرداخت شده در این بیمه نامه اندوخته شده و صندوق بازنشتگی را تشکیل میدهند ، انتخاب درست یک صندوق سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است.

شما در بیمه سامان می توانید به انتخاب خودتان در یکی از دو صندوق زیر سرمایه گذاری کنید:

الف-صندوق سرمایه گذاری یونیت لینک

صندوق یونیت لینک یا متصل به واحد های سرمایه گذاری ، مدرن ترین روش سرمایه گذاری است که امکان سرمایه گذاری با سود تضمینی را در بورس برای شما فراهم می کند. این یعنی با افت بازار شما نتنها هیچ گونه ضرری نمی کنید بلکه سود تضمینی نیز دریافت میکنید، در عین حال با حرکت بازار و سود دهی آن ،شما از سود قابل توجه آن بهره مند می شوید.

بازدهی این صندوق از یک آبان 1400 تا 5 اردیبهشت 1402 ( حدود 6ماه) برابر با 100% بوده است.

حداقل سود تضمین شده این صندوق 5 درصد است که تحت هر شرایط پرداخت خواهد شد.

ب-صندوق سرمایه گذاری رشد یک

این صندوق هم زمان در سه بازار : بانک ، مسکن و سهام اقدام به سرمایه گذاری می نماید. نتیجه ی این مدل سرمایه گذاری این است که در سالهای رکودی مسکن و بورس ، حداقل سود بانکی را دریافت می نمایید و در سالهایی که سود آوری و رونق در بازار سهام و مسکن رخ می دهد از سود آن بهرمند می شوید.

سودهای قطعی حاصل شده آن را در سال های گذشته میتوانید مشاهده فرمایید:

سال 1397 »» 30%

سال1398 »» 45%

سال1399 »» 58%

سال1400 »» 32%

حداقل سود تضمین شده این صندوق 8/5 درصد است که تحت هر شرایط پرداخت خواهد شد.

برای اولین بار در ایران شرکت بیمه سامان طرح ممتاز امراض خاصی ارائه نمود که به جای 5 بیماری، 30بیماری پر هزینه شناسایی شده تحت پوشش قرار گرفت، نظر به هزینه های بالای این بیماری ها برای اولین بار شیوه ی پرداخت خسارت نیز از پرداخت براساس هزینه های انجام شده(فاکتور) به صورت سرمایه ای – یعنی بدون در نظر گرفتن مقدار هزینه ی انجام شده- تغییر پیدا کرد، که این تغییر کاملا به نفع بیمه شدگان و در جهت حمایت بیشتر صورت پذیرفت.

بیماری های تحت پوشش به شرح زیر است:

سرطان‌ها:
سرطان، پیوند مغز استخوان
بیماری‌های قلبی:
سکته مغزی، سکته قبلی، حمله قلب، جراحی آئورت، جراحی گرافت، (بافت پیوندی) و بایپس شریان_کرونر جراحی دریچه قلب، پیوند قلب/کلیه، مراحل انتهایی بیماری کلیوی
بیماری‌های مغز و اعصاب:
تومور خوش خیم مغزی، وضعیت پایدار نباتی، دیستروفی عضلانی، بیماری پارکینسون ایدیوپاتیک، بیماری آلزایمر، بیماری عصبی حرکتی، کما، ترومای شدیدسر(آسیب تروماتیک مغزی)، کاهش بینایی عمیق، فقدان کامل اندامها، عدم توانایی تکلم، ناشنوایی، فلج اندام، آنسفالیت ویروسی حاد، مولتیپل اسکلروزیس، MS
سایر بیماری‌ها:
بیماری وخیم کبدی، بیماری مزمن ریوی، سوختگیهای شدید، هپاتیت ویروسی برقآسا، پانکراتیت مزمن، آرتریت روماتوئید وخیم، پیوند(کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند)

ازکار افتادگی عارضه ای است که گاهی براثر حادثه و گاهی براثر بیماری به سراغ انسان می آید. گاهی به صورت موقت و گاهی به صورت دائم یک شخص را متوجه تبعات خود می کند.

پوشش ازکارافتادگی جزئی براثر حادثه در غالب پوشش نقص عضو در این بیمه نامه به صورت غرامتی و باتوجه به میزان درصد و مقدارآن  ارائه می شود .

علاوه بر مورد فوق پوشش ازکارافتادگی کامل دائم و کامل موقت هم با نظر پزشک معتمد شرکت بیمه سامان در این پکیج گنجانده شده است.

در این بیمه نامه سه پوشش ازکارافتادگی ارائه می شود:

1-پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه  که در صورت ازکارافتادگی کامل ارائه می شود.

2-پوشش مستمری ازکارافتادگی که در صورت ازکارافتادگی کامل ارائه می شود.

3-پوشش غرامت حادثه ازکارافتادگی تا سقف ده میلیارد ریال که در صورت ازکارافتادگی موقت و دائم ارائه می شود.

تو عمر من هستی!

زیبا ترین جمله که به عزیزترینمان میگوییم! سرمایه عمر در نبود سرپرست خانواده ، سرمایه و پشتوانه ی حمایتی آنها خواهد بود.

امکان ارائه ی حداقل تا 20 میلیارد ریال برای فوت طبیعی و حداقل تا 80 میلیارد ریال برای فوت ناشی از حوادث در قالب بیمه ی عمر سامان پرداخت می شود.

کلیه حوادثی که منجر به هزینه های درمانی شود تا سقف 200 میلیون ریال تحت پوشش بیمه عمر سامان است.

ضمنا کلیه بیمه گذاران عمرسامان می توانند با استفاده از تخفیف ویژه ی بیمه شدگان عمر ، یکی از طرح های انفرادی و خانوادگی بیمه درمان تکمیلی سامان را در کنار بیمه عمر فعال کرده تا از بابت کلیه هزینه های درمانی ریز نظیر ویزیت و دارو تا هزینه های جراحی ها خیالشان راحت باشد.

چند سوال مهم + پاسخ:

حق بیمه ، بیمه نامه ی عمر اختیاری است.

این یک پلن بیمه ای منعطف است ،هرچقدر بیشتر بپردازید ،از سقف بیشتری از پوشش ها و مزایا بهره مند میشوید . شما با هر توان مالی می توانید بیمه زندگی داشته باشید. پیشنهاد کارشناسان حداقل ۱۰ درصد درآمد ماهیانه شماست.

داشتن این دو بیمه نامه تداخلی ایجاد نخواهد کرد. سازمان تامین اجتماعی خدمات بیمه ی پایه را در کشور ارائه میکنند. بنابراین شما برای داشتن خدمات تکمیلی مانند بیمه ی عمر و یا بیمه ی درمان مکمل مشکلی نخواهید داشت.

شرکت بیمه سامان، علاوه بر پشتوانه قوی مالی خود و همچنین اعتبار گروه مالی سامان، همانند دیگر شرکتهای بیمه تحت نظارت و کنترل بیمه مرکزی ایران قرار دارد. ۵۰ درصد حق بیمه‌های پرداخت شده توسط بیمه گذار را نزد بیمه مرکزی ایران بیمه اتکایی خواهد بود.
ضمن آنکه بطور اصولی بخشی از ریسک این طرح بیمه ای همانند دیگر طرح های بیمه ای به مؤسسات معتبر بیمه گران اتکائی بین المللی منتقل خواهد شد.

درخواست مشاوره

دغدغه‌های فکری خود را به ما بسپارید 

fg

  • لطفا در ورود شماره تماس دقت فرمایید ، که شماره وارد شده صحیح باشه چرا که تنها پل ارتباطی میان ما و شما شماره تماس وارد شده خواهد بود..

زندگی را سامان لازم است…

 یک عمر مطمئن با بیمه سامان

دیگر خدمات ما

×

پشتیبانی سایت

× پشتیبانی