پرش لینک ها

۱۰سال گذشت!!!

10سال گذشت!!
آیا میدانید راز ثروتمندان چیست ؟ موضوع فقط کسب درآمد زیاد نیست. اخیرا در آمریکا کتابی با عنوان میلیونر خودکار نوشته شده است که جزو پر فروش ترین کتاب های کسب و کار است این کتاب درباره زوجی صحبت می کند که با درآمدی معمولی ، در زمان بازنشستگی تمام آشنایانشان را متحیر کرده اند . آنها یک ویلای ییلاقی و یک قایق تفریحی میخرند. چطور چنین چیزی ممکن است!!!
شاید شما هم دوست دارید برای آینده خود وفرزندانتان فکری بکنید…..
شاید نگران هزینه های تحصیل فرزندانتان هستید. شاید دوست دارید دختران خود را با جهیزیه کامل به خانه بخت بفرستید. شاید بخواهید دست کم پسرانتان در ابتدای شروع زندگی پولی برای رهن خانه داشته باشند یا با توجه به مشکل اشتغال سرمایه ای برای راه اندازی یک کسب و کار.
شاید فکر می کنید آیا می شود یه بازنشستگی عالی و حتی بهتر از آن بازنشستگی زودتر از موعد داشت.
آیا دوست دارید فرزندانتان شما را به عنوان یک قهرمان یاد کنند یا بگویند “مگه شما برای ما چه کار کردید؟!” آیا در کنار همه ی این موارد حوادث تلخ زندگی را پیش بینی کرده اید. آیا اثر تورم را روی سرمایه هاتیان لمس میکنید. آیا دوست دارید پیشگوی زندگی خود باشید؟ یا می خواهید همه چیز را به گردن قضا و قدر یا تقدیر و سرنوشت بیاندازید؟
شاید فکر کنیم این طرح برای سایر کشور ها کاربرد دارد . ولی آیا میدانید میتوانید با یک برنامه  سرمایه گذاری ۱۰ ساله به یک بازنشستگی عالی برسید! فقط کافیست فرم زیر را تکمییل نماییید:

  • لطفا در ورود شماره تماس دقت فرمایید ، که شماره وارد شده صحیح باشه چرا که تنها پل ارتباطی میان ما و شما شماره تماس وارد شده خواهد بود..

یک دیدگاه بگذارید