پرش لینک ها

امتیازات بیمه زندگی از زبان کریمی

 

کریمی ،ریس کل بیمه مرکزی

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به امتیازات بیمه عمر و مطلع نبودن مردم از آن گفت: اگر بیمه در کشور ما جا بیافتد اطمینان و آرامش برای آحاد مردم به همراه خواهد داشت.
به گزارش بینا،سید محمد کریمی با بیان اینکه علاقمندیم تا مردم کشور از مزایای بیمه زندگی مطلع باشند،‌به ایسنا گفت: ما «بیمه عمر در زمان حیات»،‌ «بیمه عمر بعداز فوت» و « بیمه عمر مختلط» داریم که معمولا پدر یک خانواده به دنبال آن است که بعد از فوتش معیشت خانواده‌اش از نظر اقتصادی دچار مشکل نشود.

وی گفت‌:‌در حال حاضر تا 200 میلیون تومان سقف بیمه‌نامه‌هایی است که به برای بیمه نامه‌های عمرصادر می‌شود، حال آیا با پرداخت سالانه 100 الی 150 هزارتومان اگر خدای ناکرده اتفاقی بیافتد و شرکت بیمه‌ای بدون پرداخت مالیات تا 200 میلیون تومان به خانواده کمک کند بدون پرداخت مالیات، امتیاز بزرگی نیست؟

رییس کل بیمه مرکزی «‌ دریافت وام کم بهره» را از دیگر مزایای بیمه عمر عنوان کرد و گفت: همچنین اگر در زمان حیات اتفاقی برای فرد بیافتد و از کار افتاده شود می‌تواند از مزایای آن استفاده کند،‌ اکنون نیز 18 درصد علی الحساب سود دریافت می‌کند که سود دوران مشارکت هم به آن اضافه می‌شود بر همین اساس هم سال گذشته شرکتی داشتیم که تا 26 درصد سود داده است، حال سود سپرده‌های بانکی را با سود از شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.

[box] با بیمه زندگی سامان آشنا شده اید؟؟ شما هم روزی بیمه زندگی خواهید داشت.[/box]

یک دیدگاه بگذارید

×

سلام

× پشتیبانی