پرش لینک ها

مدیرعامل بیمه سامان:اعتماد مردم به بیمه سامان پشتوانه ماست

مدیرعامل بیمه سامان برنامه ها، اهداف و سیاست های این شرکت را برای توسعه فروش بیمه عمر تا افق ۱۴۰۰ تشریح کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان ، احمدرضا ضرابیه طی سخنانی در مراسم اختتامیه جشنواره بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان که عصر پنجشنبه (۴ خرداد) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و با حضور تعداد زیادی از مشتریان و نمایندگان بیمه سامان برگزار شد با اشاره به سیاست های این شرکت برای توسعه بیمه های عمر و سرمایه گذاری گفت: سیاست این شرکت به گونه ای طراحی شده است که بیمه سامان در افق ۱۴۰۰ بالاترین پورتفوی در رشته بیمه عمر را در میان تمام شرکت های بیمه ای کسب خواهد کرد.

 

وی با بیان آن که برنامه های خوبی برای نیل به این هدف در دستور کار قرار گرفته است تصریح کرد: برگزاری دو جشنواره بیمه عمر از جمله برنامه هایی است که برای مشتریان در سال ۹۶ در نظر گرفته شده است.

 

مدیرعامل بیمه سامان یادآور شد: بیمه سامان به عنوان نخستین بیمه ایرانی توانست با شرکت مونیخ ری آلمان قرارداد اتکایی در رشته بیمه های زندگی به امضا رسانید که این نشان می دهد این شرکت از پشتوانه خوبی بین المللی نیز در این خصوص برخوردار است.

 

وی با بیان آن که مشتریان بیمه سامان در این شرکت از درجه والایی باید برخوردار باشند تصریح کرد: اعتقاد داریم که ارائه اطلاعات صحیح و شفاف به مشتریان حق اولیه مشتریان بیمه سامان است که البته در این خصوص، نمایندگان شرکت خط مقدم این جبهه اطلاع رسانی به شمار می روند.
ضرابیه با اشاره به فعالیت ۱۳ ساله این شرکت گفت: این شرکت از ابتدا توانست با برنامه ریزی ساختار مطلوبی طرح ریزی کند به طوری که هم اکنون با قرار گرفتن در سطح یک توانگری از موقعیت مناسبی در صنعت بیمه برخوردار است. 
×

پشتیبانی سایت

× پشتیبانی