پرش لینک ها

پرداخت 67 هزار یورو خسارت بیمه مسافرتی توسط بیمه سامان

در ماه گذشته بیمه سامان بابت خسارت بیمه درمان مسافرتی خارج از کشور حدود 67 هزار یورو خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرد.

دکتر داوود الماسی مدیر بیمه های اشخاص اين شرکت با عنوان اين مطلب افزود : اين ميزان خسارت مربوط به 52 پرونده خسارت بیمه مسافرتی خارج از کشور بوده که توسط شرکت کمک رسان در کشور مقصد بررسی و مبلغ خسارت به زیان دیدگان پرداخت شده است. دکتر الماسی گفت : 2 پرونده از مجموع پرونده های بررسی شده خسارتی بالغ بر 10 هزار یورو را در برداشته است.

وی ادامه داد بیشترین مبلغ خسارت پرداختی  مربوط به بیمه گذاری بوده است که پس از بروز بیماری و اقدام معالجه در کشور امریکا با تماس و اعلام حادثه به بیمه سامان توانست بدون هیچ هزینه در کشور مقصد، تحت درمان قرار گيرد و بابت 2 روز بستری در بخش ICU   مبلغ خسارت 24.472.38  هزار یورو را دریافت نماید.

مدیر بیمه های اشخاص با اشاره به آمادگی شبکه فروش بیمه سامان در ارائه انواع خدمات بیمه ای به مشتریان در سراسر کشور گفت : مسافران خارج از کشور می توانند از طریق باجه های مستقر در فرودگاه امام خمینی (ره)، شعب بانک سامان، آژانسهای مسافرتی طرف قرارداد با نمایندگان بیمه سامان، وب سایت و تماس تلفنی با اين شرکت  بیمه مسافرتی خود را خریداری و از پوششها و خدمات این بیمه نامه بهره مند شوند.

گفتنی است بیمه مسافرتی سامان هزينه های درمانی، فوريت های پزشکی و دندانپزشکی، هزينه های ناشی از تاخير در حرکت هواپيماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنين در زمان مفقود شدن بار يا سرقت مدارک و یا درصورت نياز به مشاوره حقوقی به مسافران ايرانی امداد رسانی می نمايد.

یک دیدگاه بگذارید

×

سلام

× پشتیبانی