پرش لینک ها

“سامانک” بانک سامان با تأیید بانک مرکزی برترین همراه‌بانک کشور شد

در سومین دوره جشنواره دکتر نوربخش که با هدف انتخاب و تجلیل از بانک‌های نوآور در حوزه بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود، محصول “سامانک” بانک سامان به‌عنوان محصول برتر شناخته شد.

به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، در این جشنواره که به‌منظور حمایت از دستاوردهای نوین بانکداری الکترونیک و با نام «جشنواره دکتر نوربخش» برگزار شد، محصول سامانک (نرم‌افزار همراه بانکِ سامان) براساس ارزيابی كميته داوران پژوهشكده پولی و بانكی بانک مرکزی، به‌عنوان محصول برتر معرفی شد.

در لوح تقدیر این جشنواره که به امضای ولی‌اله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی رسیده، آمده است: «موفقيت ارزشمند آن بانك در کسب رتبه سوم انتخاب بانک‌های برتر نوآور در جشنواره دکتر نوربخش که در سومین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت براساس ارزيابی كميته داوران احراز گرديد را تبريك عرض نموده؛ بدين بهانه پرقدر، مراتب سپاس و تقدیر خود را از تلاش مجموعه مديران و كاركنان آن بانك ابراز می‌دارم.»

براساس این گزارش، همراه بانکِ سامان یکی از کاربردی‌ترین خدمات بانکداری الکترونیک بانک سامان است که دسترسی سریع، امن و راحت مشتریان به مجموعه‌ای از خدمات بانکی را امکان‌پذیر کرده ‌است.

گفتنی است، سومين همايش بانكداری الكترونيك و نظام‌های پرداخت با حمایت ویژه بانک سامان در روزهای 16 و 17 دی‌ماه در تهران برگزار شد.

یک دیدگاه بگذارید

×

سلام

× پشتیبانی