پرش لینک ها

افراد فاقد بیمه ،دفترچه بیمه ایرانیان بگیرند

 

سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران رفع همپوشانی بیمه‌ای را به عنوان یکی از اهداف و ماموریت‌های اصلی سازمان بیمه سلامت برشمرد و همکاری و هماهنگی بین بخشی تمامی سازمانها و ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این زمینه خواستار شد.
به گزارش بینا، عمادی در نشست مدیران کل منطقه 4 کشوری بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت با هدف بیمه کردن تمامی افراد جامعه و بهره‌مندی همه ایرانیان از بسته خدمات یکسان بیمه درمانی پایه تشکیل شده است.
وی رفع همپوشانی بیمه‌ای را بعنوان یکی از اهداف و ماموریت‌های اصلی سازمان بیمه سلامت برشمرد و همکاری و هماهنگی بین بخشی تمامی سازمان‌ها و ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این زمینه خواستار شد.
وی با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت با هدف رفع همپوشانی بیمه‌ای و تجمیع سازمانهای بیمه‌گر تشکیل شده است، همکاری و هماهنگی بین بخشی تمامی سازمانها و ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این زمینه خواستار شد.
عمادی گفت: تمامی افراد فاقد هر گونه پوشش بیمه‌ای می‌توانند با برخورداری از تخفیفات لازم جهت دریافت دفترچه بیمه ایرانیان اقدام کنند.
سرپرست سازمان بیمه سلامت ادامه داد: در جهت ارتقای جایگاه و سطح خدمات به بیمه شدگان و مردم بایست تمام تلاش خود را بکار ببریم.
دراین نشست موضوعاتی نظیر تبدیل وضعیت استخدامی همکاران انجام کار معین، اصلاح ساختار تشکیلات پرسنلی، توجه به امور رفاهی پرسنل و … مطرح شد.

[box] با بیمه زندگی سامان آشنا شده اید؟؟ شما هم روزی بیمه زندگی خواهید داشت.[/box]

یک دیدگاه بگذارید

×

سلام

× پشتیبانی