پرش لینک ها

لزوم استفاده از بیمه ی مسافرتی در سفر کشورهای غیر اروپایی

 

با توجه به اینکه برای سفر کردن بودجه مشخصی می بایست در نظر گرفته شود، هزينه کردن برای مواردی همچون هزينه های پزشکی، تاخير در پرواز هواپيما و یا گم شدن چمدانها در پرواز برای هموطنان مقرون به صرفه نیست و به همین دلیل استفاده از بیمه مسافرتی در طی سفر ضروری است تا با توجه به هزینه های سفر، پول خود را صرف مواردی که هزينه های آن از طريق بیمه مسافرتی قابل پوشش است نکنند.

علی احسان بنی ریاح رئیس شورای فنی بیمه سامان با بیان این مطلب افزود : برای سفر به کشورهای اروپایی مردم برای اخذ ويزا باید از بیمه مسافرتی استفاده کنند. درحالی که اجبار و منع قانونی در خصوص کشورهایی نظیر ترکیه ،دوبی ،ارمنستان وجود ندارد و به همين دلیل بخشی از هموطنان نیز از بیمه نامه مسافرتی در سفر به این کشورها استفاده نمی کنند. وی به وجود مزیت های  بیمه های مسافرتی اشاره کرد و افزود: پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم به مراکز درمان (Direct Billing) در سراسر جهان و عدم نیاز بیمه گذار به پرداخت هزینه ها در سفر، کمک رسانی از طریق اپراتور و مرکز تماس تلفنی 24 ساعته فارسی زبان در کشور، پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکتهای خارجی از خدمات ویژه بیمه مسافرتی سامان به هموطنان عزيز می باشد.

گفتنی است مسافران و علاقه مندان به حوزه گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرحهای جدید بیمه مسافرتی سامان می توانند از طریق این صفحه ( کلیک کنید ) از مشاوره رایگان کارشناسان بیمه سامان بهره مند شوند.

یک دیدگاه بگذارید

×

سلام

× پشتیبانی