پرش لینک ها

 

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سالهاست که از دست‌اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می‌باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است.

اعضای هیأت مدیره به‌منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران در انتخاب مدیران میانی و دیگر پرسنل بیمه سامان اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای با هدف مشترک ایجاد تحول کیفی در صنعت بیمه نمودند. این نیروها بر این باورند که با استفاده از آخرین دانشها و ابزارهای حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری‌مداری تمامی نیازهای بیمه‌ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.
علی خدادادیان/ ریاست دفتر فنی
متولد ۱۳۱۸ دارای مدرک لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران.
او فعالیت بیمه ای خود را از بهمن ۱۳۳۹ در شرکت سهامی بیمه ایران با سمت مدیریت شورای فنی بیمه ایران آغاز نمود. و طی ۳۴ سال فعالیت با سمت های ریاست اداره کل خسارت بیمه ایران، مدیریت بیمه های آتش سوزی با حفظ سمت، سرپرست بیمه مهندسی و بیمه های خاص، عضو شورای فنی و مطالعات با حفظ سمت، سرپرست و ۱۰ سال پایان فعالیت به عنوان رئیس شورای فنی و مطالعات همراه بیمه ایران بوده است. وی از سال ۱۳۸۶ تاکنون به عنوان ریاست کمیته فنی در بیمه سامان فعالیت دارند.

 

فرهاد فرهی/ معاون مالی – اداری
متولد ۱۳۳۳ دارای مدرک لیسانس حسابداری موسسه عالی بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبائی و M.B.A از فلوریدای آمریکا وی از سال ۱۳۵۸ تا سال ۱۳۸۳ به عنوان رئیس حسابداری بیمه آریا، ناظر مالی شرکتهای بیمه ملی شده، معاون اداره حسابداری اتکائی، معاون مالی و مدیر حسابداری اتکائی در بیمه مرکزی ایران فعالیت داشته است.
وی از ابتدای تاسیس بیمه سامان بعنوان معاون مالی و اداری با این شرکت همکاری داشته اند.

 

احمدرضا ضرابیه/ معاون طرح و برنامه
متولد ۱۳۵۷ دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه آزا د اسلامی و فوق لیسانس مالی از دانشگاه SCHOOL CASS BUSINESS لندن او در سال ۱۳۸۳ مدیر بازرگانی و امور بین الملل شرکت هایکارت کیش (پرداخت الکترونیک سامان) بود و از آغاز فعالیت بیمه سامان همراه این شرکت بوده و مدیریت فناوری و اطلاعات را بر عهده داشته است و در ادامه همکاری با شرکت مدیریت امور مالی و چندی بعد سرپرست مدیریت بیمه های عمر و اندوخته ساز بوده و در حال حاضر معاون طرح و برنامه و عضو کمیته قنی بیمه سامان می باشد.

 

محمدرضا آقاجانی/ مدیر بیمه های مسئولیت
متولد ۱۳۵۴ دارای مدرک لیسانس مدیریت بیمه از دانشگاه آزاد اسلامی
از سال ۱۳۷۸ به مدت یکسال به عنوان بازاریاب فروش انواع محصولات بیمه ای در شرکت بیمه ایران فعالیت داشته اند از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۰ در کارگزاری امین در سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۵در شرکت بیسمه صادرات و سرمایه گذاری و از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ به عنوان کارشناس بیمه های مهندسی و اعتباری و معاون مدیر بیمه های مسئولیت بیمه معلم فعالیت داشته است وی از سال ۱۳۸۸ به عنوان معاون مدیر بیمه های مسئولیت و در حال حاضر مدیر بیمه های مسئولیت شرکت بیمه سامان می باشد.

 

علی احسان بنی ریاح/ مدیر بیمه های مهندسی
متولد ۱۳۴۷ دارای مدرک لیسانس اقتصاد نظری از دانشگاه تهران
او در سال ۱۳۷۵ به استخدام شرکت بیمه دانا درامد و از مهر ماه همان سال کارشناس صدور بیمه های درمان در بیمه دانا بود از آبان ۱۳۷۵ تا اسفند ۱۳۷۶ کارشناس واحد تحقیق و توسعه بیمه دانا بود.یکسال بعد کارشناس صدور بیمه های مهندسی و مسئولیت شد. در مهرماه ۱۳۸۲ بعنوان مدیر بیمه های اتش سوزی و باربری در بیمه خصوصی رازی مشغول بکار شد و از بهمن ۱۳۸۳ تاکنون بعنوان مکدیر بیمه های مهندسی و عضو کمیته فنی در بیمه سامان فعالیت دارد.

رایموند تروسیان/ مدیر فروش
متولد ۱۳۵۳ دارای مدرک لیسانی مدریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی
او در سال ۱۳۷۸ به استخدام یک شرکت خدمات بیه ای درامد و از سال ۱۳۷۹ کارشناس بیمه های اشخاص در صدور و خسارت بود. یکسال بعد مدیر بیمه های اشخاص شد و از اواخر سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۳ بعنوان مدیر بیمه های اموال، مهندسی و مسئولیت در همان شرکت فعالیت داشت. وی از ابتدای همکاری با بیمه سامان بعنوان مدیر بیمه های اموال بیمه سامان فعالیت داشته است. ایشان درحال حاضر مدیر فروش و همچنین سرپرست مدیریت بیمه های اتومبیل و عضو کمیته فنی شرکت می باشد.

 

محمدحسین کوچه باغی/ مدیر مالی
متولد ۱۳۴۶ دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی
در سال ۱۳۶۸ با سمت مسئول حسابداری به استخدام شرکت یزدباف درامد و پس از ۱۸ سال سابقه کازر مالی در آن شرکت از سال ۱۳۸۷ تاکنون با سمت مدیر مالی در شرکت بیمه سامان مشغول به همکاری می باشد. ضمنا ایشان از سال ۱۳۸۰بعضویت انجمن حسابداری خبرعه ایران درامئده اند.

 

بهزاد گلخو/ مدیر بیمه های باربری
متولد ۱۳۴۶ دارای مدرک لیسانس مدیریت بیمه موسسه آموزش عالی بیمه اکو وابسته به دانشگاه علامه طباطبائی
فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۴ بعنوان کارشناس بیمه های اعتباری با شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری(سهامی خاص ) آغاز نمود. نامبرده تا سال ۱۳۸۶ به ترتیب با سمت کارشناس اتکائی، رئیس گروه بیمه های اعتبار صادرات خدمات فنی و مهندسی و سرمایه گذاری ، مدیر بیمه های باربری و مدیر بیمه های اعتباری و مهندسی با شرکت مذکور همکاری داشته و از سال ۱۳۸۷ بعنوان مدیر بیمه های باربری و عضو کمیته فنی همکاری خود را با شرکت سهامی بیمه سامان اغاز نموده است.

 

عباس معینی/مدیر بیمه های اشخاص
متولد ۱۳۴۰ دارای مدرک لیسانی حسابداری و فوق لیسانس مدیریت دولتی
سال ۱۳۶۴ به استخدام وزارت نیرو درامد. سال ۱۳۷۲ به بیمه دانا انتقال یافت و از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۵ رئیس اداره آمار و بررسی فنی، معاون مدیر اتکائی، آمار و امور بین الملل و مدیریت های درمان، اتومبیل و عمر و حادثه را برعهده داشت و از سال ۱۳۸۵ تا شهریور ۱۳۸۷ معاون مدیر عامل در بخش اشخاص شرکت بیمه دانا دانا بود و از مهر ۱۳۸۷ تاکنون بعنوان مدیر اشخاص و عضو کمیته فنی در بیمه سامان فعالیت دارد.

 

امیر مهدی ابراهیمیان/ مدیریت امور شعب و نمایندگان
متولد ۱۳۵۷ دارای مدرک لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی
از سال ۱۳۷۸ با شرکتهای متعدد مشاور در زمینه انواع سیستمهای مدیریتی فعالیت داشته اند وی در سال ۱۳۸۳ به استخدام شرکت ایران خودرو درامد و در سال ۱۳۸۴ رئیس کیفیت سالنهای بخش ریخته گری HP و تریم شرکت ایران خودرو و سرممیز رسمی سیستمهای مدیریت کیفیت را برعهده داشته و از سال ۱۳۸۵با سمت مسئول تدوین روشها و تضمین کیفیت فعالیت خود را با بیمه سامان آغاز نمود.وی در حال حاضر مدیر امور شبکه های فروش و نمایندگان می باشد.

هامرز کریمی/سرپرست مدیریت امور اداری در امور اجرائی و پشتیبانی
متولد ۱۳۴۳ دارای مدرک لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگاه آزاد اسلامی
در سال ۱۳۶۹ به استخدام شرکت توسعه نیشکر درامد و به مدت ۲۰ سال سابقه کار با اخرین سمت رئیس کمیته هماهنگی های دفتر فنی دران شرکت فعالیت داشته اند. وی درسال ۱۳۸۹ با سمت سرپرستی امور اداری در امور اجرائی و پشتیبانی به بیمه سامان پیوستند.

×

سلام

× پشتیبانی