پرش لینک ها

 

بيمه عمر و تشکيل سرمايه بيمه سامان

بيمه عمر و تشکيل سرمايه بيمه سامان يک سرمايه‌گذاري مطمئن با سود تضميني است که علاوه بر سودآوري بالا، شامل پوشش‌هاي بيمه اي بسيار زيادي نيز مي‌باشد. امکان دريافت وام، امکان برداشت از حساب، پرداخت هزينه‌هاي درماني و معافيت مالياتي بخشي از اين پوشش‌ها است. با بررسي مشخصات بيمه‌هاي عمر شرکت‌هاي مختلف داخلي به جرات مي‌توان بيمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان را بهترين بيمه عمر در ايران ناميد. طرح ممتاز و منحصر به فرد بيمه عمر و تشکيل سرمايه بيمه سامان براساس مدل بيمه عمر شناخته شده، پرطرفدار و بسيار پر فروش Flexible Universal Life Insurance طراحي گرديده است. بيمه عمر بیمه سامان، نوعي بيمه مادام العمر براي همه افراد و بدون هرگونه محدوديت سني است. اين محصول پوششي ضمانت شده و قابل انعطاف با هزينه‌اي بسيار مناسب (به صورت پرداخت ماهيانه، فصلي و ساليانه و به مبلغ دلخواه شما) را ارائه ميدهد.
ما به عنوان متخصصین  بیمه های عمر و سرمایه گذاری بعد از 7 سال فعالیت تخصصی در صنعت بیمه عمر کشور دریافتم که همشهریان گرامی ممکن است در خرید بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری 4 اشتباه رو مرتکب شوند.اما ضررهای این تصمیم اشتباه رو 20 سال دیگر متوجه خواهند شد و با توجه به رسالتی که بر دوش خویش میدانیم مایلیم هم وطنان خویش را از این اشتباهات به ((((صورت رایگان)))) مطلع سازیم
برای دریافت مشاوره رایگان. فرم زیر را تکمییل فرمایید:

[/vc_column_text]

  • لطفا در ورود شماره تماس دقت فرمایید ، که شماره وارد شده صحیح باشه چرا که تنها پل ارتباطی میان ما و شما شماره تماس وارد شده خواهد بود..
[/vc_column][/vc_row]

×

سلام

× پشتیبانی