پرش لینک ها

یک باشگاه متفاوت! چون شما مهم هستید…

اولویت ما کاهش هزینه های شماست

ارائه خدمات متفاوت برای زندگی بهتر و گسترش ارائه خدمات در کل کشور از اهداف اصلی ماست.
در همین راستا و در جهت تکریم مشتریان و جلب رضایت آن‌ ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ضرورت صرفه‌ جویی در هزینه‌ های جاری خانواده، اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان نموده ایم. برای ارائه خدمات و امکاناتی ممتاز و متمایز تلاش کرده ایم و با ارائه دو  کارت درمانی و کارت رفاهی مجموعه نیازهای روزمره تان را مد نظر قرار داده و سعی در پوشش آن‌ها با بالاترین کیفیت داشته ایم.

کارت درمانی

کارت درمانی آتیه سازان، کارتی یک ساله است که به منظور استفاده شما از خدمات درمانی در مراکز معتبر سراسر کشور، ارائه می شود. معیارهای انتخاب ما، دسترسی ساده و راحت به مطب یا کلینیک مورد نظر، سابقه پزشک، بهداشتی بودن محیط مطب یا کلینیک و رعایت استانداردهای لازمه جهت درمان، استفاده از مواد درجه یک و یکسان دانستن بیماران تخفیفی و آزاد به لحاظ استفاده از مواد، اطمینان از این موضوع که پزشک، دارای پروانه فعالیت معتبر است،کارت آتیه سازان یک کارت یک ساله است و با هزینه تنها ۱۴۷۱۵۰ تومان قابل تهیه است. پشتیبانی آتیه سازان، اجازه بروز مشکلی را در پذیرش شما عزیزان نخواهد داد و به صورت ۲۴ ساعته، در خدمت شما خواهد بود. با مراجعه به مراکز طرف قرارداد و دردست داشتن این کارت میتوانید هزینه های دندان پزشکی و درمانی خود را کاهش دهید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

کارت رفاهی

در هر بانکی حساب دارید ، کارت بانکی و شتابی شما میتواند به سادگی به عضویت باشگاه مشتریان ما درآید.
جهت فعالسازی تنها کافیست که شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را اعلام فرمایید تا همان کارت برای شما به عنوان کارت تخفیفی شما در نظر گرفته شود تا بتوانید از امکانات مراکز طرف قرارداد در کل کشور استفاده کنید!
مراکز طرف قرارداد ما در اپلیکیشن ۷۲۴ ، “بخش سپ کارت” قابل مشاهده است. جهت نصب این اپلیکیشن میتوانید از این +لینک کلیک نمایید.
×

سلام

× پشتیبانی