پرش لینک ها

زندگی بهتر ایرانیان

 

 

شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان از بهمن ماه سال ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. این شرکت از بدو تاسیس تا به امروز پیوسته در حال رشد بوده و با نگاهی خاص به صنعت بیمه سعی در ایجاد نگرشی متفاوت نسبت به این مقوله در جامعه ی ایرانی داشته و در همین راستا با آموزش نیروهای کارآمد و متخصص قدم هایی محکم در جهت فرهنگ سازی بیمه برداشته است.

محصولات منحصر به فرد شرکت شرکت بیمه سامان و هم چنین ضریب اطمینان بالای آن دلیل محکمی برای انتخاب این برند معتبر جهت همکاری و فروش محصولاتش بود.

چرا آتیه سازان؟

پس از سالها کار و تجربه دریافتیم رمز موفقیت در صنعت بیمه تنها در گرو کار گروهی و همکاری جمعیست. همین موضوع سنگ بنای تاسیس این مجموعه بی همتا و موفق در ایران است.

متاسفانه در کشور عزیزمان ایران فرهنگ کار گروهی بسیار ضعیف بوده به طوریکه عدم موفقیت در رشته های ورزشی گروهی گواه این ماجراست. ما در آتیه سازان به این بلوغ و رشد رسیدیم که باید کار گروهی را در اولویت قرار دهیم. همین موضوع موجب میشود سازمانی نمونه و موفق در عرصه توسعه صنعت بیمه به وجود بیاید.چراکه ما در آتیه سازان تجمیع تجربیات داریم و این تجربیات به راحتی در اختیار کلیه افراد در مجموعه قرار میگیرد.

آموزش یکی از ارکان بسیار بسیار مهم در آتیه سازان است.

اعضای آتیه سازان در دوره های آموزشی ای شرکت میکنند تا از همان ابتدا به صورت کاملا اصولی مباحث مربوط به صنعت بیمه و نیز هم چنین اصول فعالیت در بازار را فرا گیرند. هر کارشناس تازه وارد توسط یک مدیر فروش کارکشته پشتیبانی میشود تا اطمینان حاصل گردد که شخص با اصول آموزشی به شکل کاملا عملی و کاربردی در فضای واقعی فراگرفته است.

با تجربه یک دهه به این تجربه گرانبها رسیده ایم که راه نجات جامعه و نفوذ بیمه تنها با گسترش شبکه ای از مجموعه کارشناسان زبده و حرفه ای توسعه می یابد که اولا دلسوزانه و ثانیا با دغدغه ی رشد و پیشرفت کشور تلاش کنند .

کارشناسان فروش بیمه ای که مد نظر ما هستند ، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در زمان حال و آینده، در راستای رفاه عمومی هدایتگر هستند. لذا این افراد در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند.

در صنعت بیمه افراد برای خودشان و آینده شغلیاشان، بازاریابی میکند. بستر پیشرفت در آتیه سازان برای اعضا مهیاست. افراد با اثبات توانایی ها توانمندی هایشان میتوانند به سطوح مختلف کاری و پله های بالای موفقیت دست پیدا کنند.

دیده می شوید

گردهمایی بزرگ سالیانه ، فرصتی برای دیده شدن

 

گردهمایی سالانه ی آتیه سازان یک جشن باشکوه وبا حضور اکثریت اعضای مجموعه در پایتخت در ابتدای هرسال برگزار میشود.در این گردهمایی و جشن یک روزه در کنار اجرای برنامه های شاد و جذاب توسط هنرمندان مطرح کشوری ، از نمایندگان و مدیران موفق مجموعه در حضور حداقل یک هزار نفر از اعضاء تقدیر با شکوهی به عمل می آید.

گالری تصاویر

فراتر از امنیت/همکاری با بیمه سامان

 

 

شرکت بیمه سامان در سال ۱۳۸۳ با مجوز بیمه مرکزی ایران تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون مجموعه‌ای کامل از انواع خدمات بیمه‌ای را ارائه می‌دهد. ازجمله موفقیت‌های به‌دست‌آمده در طی سال ۱۳۹۴ می‌توان به کسب رتبه ۲۱۰ در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ ایرانی در سال مالی ۱۳۹۳ از سازمان مدیریت صنعتی، دریافت گواهینامه مدیریت ریسک رتبه C انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه، کسب «سطح مطلوب» یا «سطح یک» توانگری مالی در طی ۴ سال متوالی در بین شرکت‌های بیمه‌ای- بیمه مرکزی ج.ا.ا. اشاره کرد.

پرسنل بیمه مرکزی

پرسنل «بیمه مرکزی» بیمه عمر و سرمایه‌گذاری خود را از بین بیش از ۳۰ شرکت بیمه‌ای فعال در کشور، از شرکت بیمه سامان انتخاب کردند.

قطعا آن‌ها با توجه به جایگاهی که دارند از مزایا و توانگری بیمه‌ها آگاه‌تر هستند…

سطح توانگری اول

توانگری مالی شرکتهای بیمه نشان‌گر اعتبار و قدرت آن شرکت در پرداخت خسارت‌های بالا و قبول ریسک‌های سنگین است.

سطوح توانگری مالی به ۵ دسته تقسیم می‌شود:

که سطح ۱ بالاترین توانایی و سطح ۵ پایین ترین توانایی مالی را دارا هستند.

شرکت بیمه سامان همواره در بالاترین سطح توانگری -سطح یک – قرار داشته است.

همکاری با مونیخ ری آلمان

مونیخ‌ری (Munich Re) شرکت بیمه آلمانی مستقر در مونیخ است که بعنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات بیمه‌های اتکایی در جهان محسوب می‌شود.

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان به عنوان اولین و تنها شرکت بیمه ایرانی موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری آلمان در حوزه بیمه های زندگی شد.

×

سلام

× پشتیبانی