نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

برندگان جشنواره بیمه عمر بیمه سامان معرفی می شوند

جشنواره کشوری” یک عمر مطمئن” بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور مدیران بیمه مرکزی و جمع کثیری از مدیران گروه مالی سامان در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، در اختتامیه اولین دوره جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکیل سرمایه شرکت بیمه سامان با عنوان ” یک عمر مطمئن” که از هشتم آبان‌ماه سال گذشته در سراسر کشور آغاز شد و تا هشتم بهمن ماه ادامه داشت، با حضور جمعی از مدیران بیمه مرکزی و گروه مالی سامان به نمایندگان برگزیده فروش بیمه های عمر این شرکت و بیمه گزاران جوایزی اهدا خواهد شد.

 

بیمه سامان  به قید قرعه به ١٠ نفر از بیمه گزاران بیمه های عمر بیمه سامان که در این جشنواره نسبت به خرید بیمه نامه اقدام کردند، کمک هزینه سفر به اروپا و آسیا به عنوان جایزه اهدا می شود.

 

این جشنواره که با هدف افزایش آگاهی مردم از خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان برگزار شد، سعی دارد تا در دوره های بعدی نیز به توضیح منافع محصولات بیمه به زبان مشتری و به صورت گرافیکی بپردازد و از این طریق اقشار بیشتری از جامعه را با محصولات بیمه عمر و مزایای آن آشنا کند.
در مدت جشنواره، عوامل فروش بیمه سامان به پرسش‌های هموطنان در مورد کاهش ریسک های خانواده خود در چرخه زندگی و خدمات جدید بیمه سامان، پاسخ گفتند و با ادامه این برنامه در دوره های آینده فصل نوینی از فروش بیمه های عمر در بیمه سامان کلید خواهد خورد.
اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.