نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

بانک سامان گزینه اول صنعت نفت ایران

بانک سامان گزینه اول صنعت نفت ایران

خدمات و محصولات ارایه شده از سوی بانک سامان در بیست‌ودومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با استقبال بی‌نظیر فعالان این صنعت حیاتی و استراتژیک کشورمان روبرو شد.
در این نمایشگاه شرکت‌های عضو گروه مالی سامان شامل بانک سامان، شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان، شرکت بیمه سامان و شرکت کارگزاری بانک سامان حضور پررنگی داشتند و در مدت برگزاری نمایشگاه، میزبان مدیران، کارگزاران و کارشناسان شرکت‌های مختلف ایرانی و خارجی بودند.
حسن دهقانی زاده مدیر بین‌الملل بانک سامان در گفت‌وگو با «سامان رسانه» درباره دستاوردهای این نمایشگاه اظهارداشت: نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی فرصت بسیار ارزشمندی برای ارتباط نزدیک‌تر میان فعالان صنایع زیربنایی و مدیران بانک سامان بود.
مدیر بین‌الملل بانک سامان تصریح کرد: در دیدارها و جلسات متعددی که در این نمایشگاه برگزار شد، خدمات و توانمندی‌های بانک سامان به شرکت‌های متقاضی معرفی شد. ضمن اینکه تفاهم‌های بسیار خوبی برای آغاز یا گسترش همکاری‌ها با شرکت‌های داخلی و خارجی صورت گرفت.
دهقانی زاده گفت: یکی از نقاط اصلی و متمایز بانک سامان در مذاکره با شرکت‌های خارجی، انطباق کامل عملیات بانکی بانک سامان با استانداردهای بانکداری بین‌المللی در حوزه تطبیق با قوانین و استانداردهای بین‌المللی مبارزه با پولشویی است.
مدیر بین‌الملل بانک سامان اظهارداشت: خدمات دریافت و پرداخت منابع ارزی در سراسر جهان و اعطای تسهیلات مالی به فعالان حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در ۴ روز برگزاری این نمایشگاه بوده است.
وی افزود: بانک سامان همواره در ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی نوین و ایجاد ارتباط با کارگزاران پیشرو بوده است و ایجاد روابط کارگزاری فعال با بانک‌های معتبر بین‌المللی، توجه فعالان تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی را به‌سوی بانک سامان جلب کرده است.
دهقانی زاده اظهارداشت: بانک سامان با نگاهی ویژه به صنعت مهم و حیاتی نفت و پتروشیمی، تمام ظرفیت‌های ارتباطی و اجرایی خود را برای ارائه انواع خدمات ارزی و ریالی همچون صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ارزی، مشاوره تخصصی ارزی، گشایش اعتبارات اسنادی وارداتی، پذیرش اعتبارات اسنادی صادراتی و خرید ارزهای حاصل از صادرات فرآورده‌ها و محصولات نفتی و غیرنفتی، ازطریق شبکه گسترده کارگزاران بانکی در سراسر جهان را در اختیار صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی و غیرنفتی قرار می‌دهد.
گفتنی است، بیست‌ودومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار ‌شد.
اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.