نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

بیمه سامان؛ تحقق ۷۸درصد سود سالانه تنها در سه ماه

بیمه سامان؛ تحقق ۷۸درصد سود سالانه تنها در سه ماه

بیمه سامان در سال ۹۵ با جهش چشمگیری کار خود را آغاز کرده  و صورتهای مالی شرکت  نشان می دهد که این شرکت  بیمه‌گری در مقایسه با  سالهای قبل  رشدی قابل  توجهی  تجربه کرده است.  براین اساس بیمه سامان تنها  در بخش سود پیش بینی شده سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴  بیش از ۱۰۰درصد رشد داشته و از آن طرف ۱۶۰ ریال معادل ۷۸درصد سود یک سال را تنها در سه ماه محقق کرده است.

حق بیمه صادره بیمه سامان بر اساس پیش بینی های شرکت در سال ۹۵ با رشدی  ۲۶ درصدی مواجه شده و از مبلغ ۳٫۴۷۱٫۴۹۲ میلیون ریال در پایان سال ۹۴ به رقم ۴٫۳۷۹٫۰۰۰ میلیون ریال در پایان سال ۹۵ خواهد رسید.
 
همچنین درآمد حق بیمه  بیمه سامان نیز با رشد ۱۴درصدی روبرو خواهد شد و به مبلغ ۲٫۵۷۷٫۳۰۹ میلیون ریال خواهد رسید.
 
حال آنکه در سه ماه ابتدای سال ۹۵ که صورتهای های مالی سه ماهه بیمه سامان  منتشر شده نمی توان پی برد که بیمه سامان فراتر از پیش بینی ها عمل کرده و نسبت به  دوره مشابه در سال ۹۴ حدود ۶۶ درصد رشد داشته است. حق بیمه بیمه سامان در سه ماه معادل ۱٫۲۰۴٫۴۸۱ میلیون ریال شده که بیش از یک سوم پیش بینی سال ۹۵ تنها در سه ماه محقق شد همچنین درآمد حق بیمه نیز در این دوره رشدی ۴۸درصدی را تجربه کرده و به مبلغ ۷۷٫۰۹۰ میلیون ریال رسید که این مورد نیز نسبت به پیش بینی ها فراتر رفته است.
 
از همه مهمتر اینکه  بیمه اعلام کرده است که برای سال ۹۵ معادل ۲۰۵ریال سود خواهد ساخت و در سه ماه ابتدای سال از این ۲۵۰ ریال حدود ۱۶۰ ریال یعنی ۷۸درصد محقق شد حال آنکه در سه ماهه ابتدای سال ۹۴ تنها توانسته بود ۸۰ ریال سود محقق کند و در این زمینه نیز نسبت به سال ۹۴ ۱۰۰ درصد رشد داشته است.
اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.