نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

عملکرد بیمه سامان براساس آخرین صورتهای مالی سال۹۴

عملکرد بیمه سامان براساس آخرین صورتهای مالی سال۹۴

بیمه سامان آخرین صورت‌های مالی مربورط به سال ۹۴ را پیش ازبرگزاری  مجمع سالیانه  منتشر کرده و اعلام کرده که ۴۱۵ ریال سود محقق کرده و نسبت به سال  ۹۳ با سود ۳۱۷ ریالی حدود ۳۱ درصد ارتقاء داشته است. 
بیمه سامان  از  محل حق بیمه حدود ۲٫۳۵۶٫۹۸۹ میلیون ریال درآمد کسب کرده که نسبت به دوره مشابه قبل ، حدود ۳۲ درصد رشد داشت. 
حق بیمه صادره بیمه سامان نیز در سال ۹۴ بالغ بر ۳٫۵۹۴٫۰۰۰میلیون ریال شده که از رقم ۲٫۸۳۹٫۵۱۲ میلیون ریال حق بیمه صادره در سال ۹۳ ۲۷ درصد رشد داشته است. 
علاوه بر این این شرکت بیمه گری برای ذخیره حق بیمه از محل بیمه نامه صادره در صورت سود و زیان با افزایش ۱۸ درصدی رقم ۱٫۲۳۷٫۶۶۹ میلیون ریالی  را ثبت کرد. 
یکی از توفیقات مهم بیمه سامان در رشد سود عملیاتی است زیرا در سال ۹۳ شرکت بیمه سامان دارای ۳٫۷۵۴ میلیون ریال زیان عملیاتی بود که در سال ۹۴ نه تنها این زیان را جبران کرد بلکه به سود عملیاتی  ۱۳۶٫۸۳۶میلیون ریالی  دست یافت.
 جمع حقوق صاحبان سهام بیمه سامان با رشدی ۴۴درصدی مواجه شده  و از رقم ۶۸۰٫۵۴۵ میلیون ریال به رقم ۹۸۰٫۸۴۱ میلیون ریال رسید.
همچنین دارایی مشهود این شرکت بیمه گری که برای سهامداران حائز اهمیت است ۱۹۱ درصد رشد داشته و از رقم ۲۲۴٫۴۶۰ میلیون ریال در سال ۹۳ به رقم ۷۱۲٫۴۸۸ میلیون ریال در سال ۹۴ رسید . موجودی نقد شرکت نیز رشدی ۹۲ درصدی را تجربه کرد و به رقم ۲۹۳٫۳۱۶ میلیون ریال رسید.
این شرکت مبلغ ۱٫۴۱۷٫۴۲۱ میلیون ریال خسارت در سال ۹۴ پرداخت کرده که نسبت به سال ۹۳ با رقم ۱٫۰۶۷٫۰۰۹ معادل ۳۳درصد رشد را تجربه کرد. و نهایتا بر اساس ترازنامه شرکت ، ذخایر بیمه گری شرکت رشدی ۴۹ درصدی داشته و ۳٫۷۶۱٫۸۹۴ میلیون ریال را شامل می شود.
اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.