نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

مردم 72 ساعت از آب و برق محروم هستند/ روند امدادرسانی ضعیف است

مردم 72 ساعت از آب و برق محروم هستند/ روند امدادرسانی ضعیف است

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای بازگشایی راهها را مهمترین نیاز مناطق بحران زده مازندران بیان کرد.

دکتر قاسم احمدی افزود: تا زمانیکه راه بازگشایی نشود نمی توان مشکل قطعی برق و آب را حل کرد. وی اظهار داشت: اولین کار ما باید این باشد که تمامی امکانات استان مازندران به چند شهر غربی استان تزریق شود تا زودتر راههای دسترسی  مردم بازگشایی شود و اگر راههای دسترسی شهری و روستایی بازگشایی شود، مردم وارد عمل شده و خود، مشکلاتشان را حل می کنند.
احمدی یادآورشد: تاکنون اغلب راههای روستایی نوشهر و چالوس مسدود است و نیمی از راههای شهری نیز بسته است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه امدادرسانی درحال انجام است، از روند امدادرسانی ابراز نارضایتی کرد و گفت: باید مشکل مردم زودتر حل شود و بسیاری از اهالی، طی 72 ساعت از آب و برق محروم هستند.

احمدی با انتقاد از وزارت نیرو و دستگاههای تابعه در حل مشکلات مردم مناطق بحران زده غرب مازندران یادآورشد: از یک سو، قیمت برق چهار برابر افزایش می یابد اما توان حل مشکلات مردم در وضعیت بحرانی ضعیف است.
احمدی یادآور شد: احتمال بروز سامانه جدید بارش زا و بارش های سنگین برف از امشب در استان وجود دارد و احتمال قطعی گاز نیز وجود دارد. / مهر

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.