نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

زباله های حاشیه محورنوشهر- رویان پاکسازی شد

زباله های حاشیه محورنوشهر- رویان پاکسازی شد

فرماندار نوشهر درحاشیه این آیین نمادین گفت : تمامی مسوولان نهادهای ذیربط و قشرهای مختلف مردم باید درحفاظت از محیط زیست همکاری همه جانبه داشته باشند.

ˈمحمدعلی قمی  معضل زباله و ورود انواع آلاینده ها از طریق رودخانه ها به داخل دریا را ازعوامل بسیارموثرتهدیدکننده محیط زیست منطقه دانست و تاکید کرد : باید این معضل بخشی با فرهنگ سازی و بخش دیگر آن با تخصیص اعتبارات رفع شود.

وی با ابراز نگرانی از انباشت و پراکندگی زباله در حاشیه محور نوشهر و رویان اظهارداشت : وجود زباله در حاشیه این محور پرتردد غرب مازندران در ورودی این شهر، متاسفانه سیمای منطقه را نازیبا کرده است که باید از تمام توان اجرایی شهرستان برای پاکسازی منطقه از زباله استفاده کرد.

فرماندارنوشهر بیشترین زباله های موجود در حاشیه این محور ارتباطی را مربوط به اهالی غیربومی بویژه مسافران دانست و گفت : این اقدام نمادین ازسوی مسوولان و دوستداران محیط زیست برای جمع آوری زباله دراین منطقه به مناسبت هفته هوای پاک در واقع می تواند در ترویج فرهنگ جامعه در حفاظت از محیط زیست بسیاراثرگذارباشد.

ˈعلی اصغر حسین عموییˈ رییس حفاظت از محیط زیست نوشهر نیزˈانرژی پاک، مسوولیت های اجتماعی و آسمان آبی را شعار امسال هفته هوای پاک عنوان کرد و گفت: هدف از این اقدام پاکسازی طبیعت، کاهش آلودگی و نجات زمین از زباله است.

وی ابراز امیدواری کرد که مردم منطقه با اتکاء به عقاید فردی، اخلاقی، اجتماعی و دینی خویش گام های مؤثری را در جهت داشتن محیطی پاک و عاری از زباله بردارند.

بیست و نهم ماه دی تا پنجم ماه بهمن هرسال به عنوان هفته هوای پاک نامگذاری شده است.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.