نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

جشنواره آدم‌برفی در نوشهر

جشنواره آدم‌برفی در نوشهر

شهردار نوشهر از آماده باش کامل اکیپ های امدادی آتش نشانی این شهر در امشب و فردا خبر داد.

فرهاد شیخ الاسلامی عصر امروز در حاشیه جلسه ستاد بحران استان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در نوشهر اظهار کرد: ستاد بحران دائمی همراه با امکانات دائمی در شهرداری نوشهر تشکیل شد و از ساعات اولیه بارش برف اکیپ‌های آتش‌نشانی در آماده‌باش کامل قرار داشتند.

وی افزود: خودروهای لودر و کامیون اقدام به پاکسازی سطح شهر و محورهای اصلی کردند و نیروهای خدماتی نیز به برف‌روبی از معابر درون شهری پرداختند.

شیخ الاسلامی بیان کرد: سه دستگاه گریدر نیز در نوشهر در اختیار بوده و تا هر زمان که نیاز باشد بدون وقفه اقدامات برف‌روبی و پاکسازی در نوشهر انجام می‌شود.

شهردار نوشهر از برگزاری جشنواره آدم‌ برفی در نوشهر خبر داد و گفت: این جشنواره فردا در پارک نوید که دارای فضای مناسبی بوده برگزار می‌شود.

شیخ‌الاسلامی، هدف از این جشنواره را ایجاد شور و نشاط بین خانواده ها و دانش آموزان بیان کرد و افزود: در دو روز گذشته در نوشهر همانند سایر شهرهای استان بارش برف تداوم داشته که سبب تعطیلی مدارس نیز شده است.

وی با اعلام اینکه  این جشنواره برای عموم برگزار می‌شود تصریح کرد: تمامی شهروندان نوشهری و چالوسی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و هنر خود را با استفاده از برف و ساخت آدم برفی به نمایش بگذارند.

شهردار نوشهر افزود:  به هفت از کسانی که جالب ترین ترین و زیباترین آدم برفی را بسازند به رای داوران و نظر خود مردم  جایزه نفیس اهدا می‌شود.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.