نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

تأمین اجتماعی و بیمه سلامت همگانی اولویت دولت در فاز دوم هدفمندی یارانه‌هاست

تأمین اجتماعی و بیمه سلامت همگانی اولویت دولت در فاز دوم هدفمندی یارانه‌هاست

حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان شهرستان‌های استان تهران با رئیس جمهور گفت: در این دیدار رئیس جمهور با اشاره به بحث هدفمندی یارانه‌ها عنوان کرد که در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تامین اجتماعی و بیمه سلامت همگانی در اولویت اول قرار دارد که در این راستا دو دهک پایین جامعه از بیمه سلامت رایگان برخوردار خواهد شد.

وی افزود: رئیس جمهور همچنین ادامه داد که صنعت و تولید از اولویت‌های بعدی فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها خواهد بود تا در این راستا شاهد حل معضل اشتغال و معضلات ناشی از آن در جامعه باشیم.

عضو مجمع نمایندگان شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: رئیس جمهور با اشاره به حضور خود در اجلاس داووس افزود: در این دیدار نمایندگان بسیاری از شرکت‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در ایران ابراز تمایل کردند و در واقع حضور ایران در این اجلاس گام مثبتی در عرصه فعالیت‌های دیپلماتیک ما در عرصه جهانی به شمار می‌رود.

گروسی خاطرنشان کرد: در آغاز این دیدار نمایندگان شهرستان‌های استان تهران با اشاره به مشکلات استان عنوان کردند که علیرغم اینکه 15 درصد از جمعیت کشور در تهران زندگی می‌کنند و این استان 20 درصد از حجم ترافیک کل کشور را به خود اختصاص داده اما بهره‌مندی استان از بودجه کشور 3.8 درصد است که این میزان به 3.6 درصد کاهش یافته است.

وی افزود: نمایندگان همچنین خواستار ارتباط شهرستان‌های استان تهران از طریق خط مترو به شهرستان تهران شدند و رفع مشکلات بیمارستان‌ها و غیره از دیگر موارد مورد اشاره نمایندگان در این دیدار بود.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.