نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

وزیر اقتصاد:دولت در خدمات بیمه‌ای کسب سود نمی‌کند

وزیر اقتصاد:دولت در خدمات بیمه‌ای کسب سود نمی‌کند

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه در اکثر کشورهای دنیا صنعت بیمه به بخش خصوصی واگذار شده است، نحوه انتظاری که در کشور ما از بیمه ایران  وجود دارد، را عامل اصلی دولتی ماندن بیمه ایران تاکنون دانست.

وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران در مراسم معارفه محمود امراللهی مدیر عامل جدید و اعضای جدید هیات مدیره بیمه ایران گفت: بیمه ایران باید تلاش خود را معطوف به آن بخش از خدمات بکند که سایر شرکتهای بخش خصوصی انگیزه لازم برای قبول مسئولیت در این حوزه را ندارند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: معرفی خدمات نوین و محصولات جدید و همچنین فعالیت در حوزه‌هایی که به دلیل ریسکهای بالا جذابیت کمتری برای دیگران در آن وجود دارد، از جمله اصلی ترین رویکردهای بیمه ایران به شمار می‌رود.

وی در ادامه گفت: حرکت بیمه ها باید به گونه ای باشد که با ایجاد فضای امن اقتصادی همراه با کاهش ریسک سرمایه گذاری و فعالیت های تولیدی، زمینه افزایش تولید و به دنبال آن افزایش اشتغال و رفاه و در نتیجه، افزایش درآمدهای پاک مالیاتی را فراهم کند.

وی گفت: در همین راستا، هدف گذاری کلان ما افزایش توان تولید کشور به عنوان ریشه اصلی و درمان همه نابسامانی های اقتصادی کشور است که این امر هم چنانچه گفته شد، جز در سایه توسعه صنعت بیمه و نقش آفرینی آن به عنوان یکی از عوامل اصلی در بهبود امنیت فضای کسب و کار و افزایش بهره وری در اقتصاد، میسر نیست.

طیب نیا با اشاره به وظایف حاکمیتی شرکت بیمه ایران ارایه خدمات نوین، محصولات جدید و با ریسک های بالا را از جمله خدمات این شرکت دانست.

وی با اشاره به اینکه در اکثر کشورهای دنیا صنعت بیمه به بخش خصوصی واگذار شده است ، نحوه انتظاری که در کشور ما از بیمه ایران  وجود دارد را عامل اصلی دولتی ماندن بیمه ایران تاکنون دانست.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بیمه ایران باید تلاش خود را معطوف به آن بخش از خدمات بکند که سایر شرکتهای بخش خصوصی انگیزه لازم برای قبول مسئولیت در این حوزه را ندارند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.