نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

همایش «شب نیما» در نوشهر برگزار می‌شود

همایش «شب نیما» در نوشهر برگزار می‌شود

دست‌اندرکاران همایش شب نشان نیما یوشیج ‌شب گذشته در راستای تقسیم کار و نحوه چیدمان برنامه و نیز تبادل نظرات در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر گرد هم جمع شدند.

‌مدیر موسسه مردم نهاد فرهنگی هنری نیما در این نشست گفت: در این مدت اعضای دست‌اندرکار برگزاری همایش شب نشان نیما کارهایی که به آنها در بخش‌های مختلف در راستای برگزاری هر چه با شکوه‌تر چهارمین همایش شب نیما در نوشهر محول شده بود به خوبی انجام دادند و جای تقدیر دارد.

میثم زندی افزود: مسئولان استانی و شهرستان نوشهر در این مدت بسیار کمک حال مجموعه برگزارکننده همایش شب نیما بودند که این حمایت‌های ارزشمند مسئولان مایه دلگرمی بیشتر برگزارکنندگان این همایش است و در بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن چهارمین همایش شب نیما در نوشهر بسیار کمک‌کننده و راهگشا‌ست.

وی اظهار داشت: نیما یوشیچ یکی از مفاخر شعر و ادب مازندران و کشور است و بنابراین پاسداشت شب نیما بسیار مهم است.

زندی خاطرنشان کرد: همه تلاش‌ها برای حفظ و بازشناساندن میراث ادبی و فرهنگی مازندران است که در این بین بازشناساندن نگاه و تفکر شعری نیمایوشیج می‌تواند نیما و اشعار زیبای وی را بهتر به نسل جدید و امروزی بشناساند.

مدیر موسسه مردم نهاد فرهنگی هنری نیما ابراز داشت: علاوه بر حضور خبرنگاران رسانه‌های مکتوب وخبرگزاری‌ها، رادیو مازندران نیز چهارمین همایش شب نیما را در نوشهر پوشش رادیویی قرار می‌دهد.

در پایان این نشست چند تن از اعضای موسسه فرهنگی هنری مردم نهاد نیما به دیدار یکی از جانبازان ۷۰ درصدی هشت سال دفاع مقدس رفتند و ضمن دیدار با وی، دعوتنامه رسمی چهارمین همایش شب نیما را برای حضور در این مراسم به وی اهدا کردند.

چهارمین همایش ملی شب نشان نیما روز ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۸ عصر در سالن اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران ـ نوشهر برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.