نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

قهرمانی مازندران در مسابقات اسکیت کشور

قهرمانی مازندران در مسابقات اسکیت کشور

مسابقات اسکیت منطقه پنج کشور با قهرمانی مازندران به کار خود پایان داد.

مسابقات قهرمانی اسکیت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر منطقه پنج کشور با حضور استان‌های تهران، البرز، قزوین، گلستان و سمنان به میزبانی مازندران در سالن شکریکلای شهرستان نوشهر برگزار شد.

در این دوره از مسابقات استان مازندران قهرمان اسکیت منطقه پنج کشور شد.

در نخستین جشنواهر مسابقات کشوری اسکیت نونهالان و نوجوانان کشور در بخش پسران مازندران الف  مقام نخست، البرز الف دوم و البرز ب  مقام سوم را کسب کردند.

در بخش دختران در مسابقات کشوری اسکیت نونهالان و نوجوانان تیم‌های” مازندارن الف”، ” مازندرانب” و ” گلستان الف” به‌ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رئیس فدراسیون اسکیت کشور در حاشیه این مسابقات اظهار داشت: استان مازندران یکی از قطب‌هایورزشی کشور است و دارای استعدادهای زیاد در زمینه ورزش اسکیت است.

فریبا محمدیان اذعان داشت: امروز نخستین جشنواره مسابقات کشوری اسکیت نونهالان و نوجوانان کشور به‌ میزبانی شهرستان نوشهر برگزار شد و هدف ما ساختن پشتوانه‌ای محکم برای ورزش اسکیت در آینده کشور است.

وی با بیان این‌که نفر چهارم فدراسیون جهانی اسکیت یک ورزشکار مازندرانی است، گفت: مازندران در امر ورزش اسکیت در سطح کشور بسیار موفق عمل کرده است و توانمندی و استعدادهای لازم را در رشته اسکیت دارد.

محمدیان اعلام داشت: در استان مازندران و به ویژه شهرستان نوشهر زیر ساخت‌ها و شرایط بهتری برای ارتقای ورزش اسکیت وجود دارد.

مسابقات قهرمانی اسکیت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر منطقه پنج کشور با حضور استان‌های تهران، البرز، قم، قزوین، گلستان و سمنان به میزبانی مازندران در نوشهر در روزهای پنجم و ششم دی‌ماه ۹۲ در سالن ورزشی منطقه شکری‌کلای نوشهر برگزار ‌شد.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.