نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

برگزاری بزرگترین کارگاه آموزشی گروه آتیه سازان،بیمه سامان

برگزاری بزرگترین کارگاه آموزشی گروه آتیه سازان،بیمه سامان

گروه آتیه سازان،بیمه سامان پس از برگزاری چندین جلسه و گفتگو جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر به هموطنان تصمیم به برگزاری کارگاه های آموزشی منظم توسط اساتید این صنعت گرفتند.

کارگاه آموزشی در روز چهارشنبه 92/10/25 در مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی ، در ابتدا با سخنان مدیر گروه آتیه سازان،بیمه سامان جناب آقای مهدی ادریسی با خوش آمدگویی به مدیرانی که از سراسر کشور آمده بودند و اشاره به روند رو به رشد این گروه و مشارکت تمامیه مدیران و نمایندگان در این امر را متذکر شدند شروع شد . سپس آقای ادریسی از جناب آقای استاد حمید محتشمی که به عنوان سخنران ومدرس محبوب آتیه سازان شناخته می شود دعوت کرد تا متون آموزشی خود را به مدیران آتیه سازان آموزش دهد.

13
این کارگاه در سه پارت و در مورد راههای تغییر و تحول در زندگی و کدهایی نیز در این کارگاه ارائه شد . تا افراد بتوانند از این کدها برای روند هرچه بهتر کار و زندگی خود استفاده کنند. خوشبختانه متون آموزشی و کدهای ارائه شده از طرف استاد محتشمی با استقبال اکثریت مدیران حاضر در جلسه روبرو شد و در ادامه مدیر گروه آتیه سازان به این امر که این کارگاه ها در سال آینده به صورت منظم ادامه خواهد داشت و افرادی که در این گروه ماندگار باشند می توانند با استفاده از این کارگاه ها و مهارت های شخصی خودشان به موفقیت های بیشتری در اهداف گروهی و شخصی خود دست یابند ، اشاره نمودند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.