نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

احداث اقامتگاه ساحلی در نوشهر

احداث اقامتگاه ساحلی در نوشهر

مجید خزایی در گفتگو اختصاصی با نوشهر آنلاین با اشاره به توازن در توسعه شهری گفت: در آینده نزدیک اقامتگاه ساحلی در حد فاصل پل ماشلک تا پارک نگین برای استفاده گردشگران و شهروندان احداث می شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح به تصویب اعضای شورای شهر رسیده وهم اکنون در مرحله مطالعات و مکان یابی است افزود: کاهش ترافیک شهری و استفاده از ظرفیت های موجود شهر در حوزه گردشگری و اشتغال زایی از مزایای این طرح است.

عضو شورای شهر نوشهر در ادامه بیان کرد :افزایش حوزه شهری تا روستای چلک در راستای توسعه حریم شهری در آینده نزدیک اجرا می شود.

وی با بیان این مسئله که ظرفیت های گردشگری منحصر بفرد در این شهرستان باید مهیای میزبانی از گردشگران باشد خاطر نشان کرد: برای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، آماده سازی و بازسازی تالاب کیسی مزگا به عنوان یک منطقه گردشگری در دستور کار شورا قرار گرفته است.

خزایی با بیان اینکه توان و ظرفیت گردشگری و سرمایه‌گذاری در نوشهر باید شناسایی و مشخص شود، یادآور شد: ساماندهی فضای تأسیسات و تجهیزات شهری و گردشگری باید مورد توجه قرار گیرد و در این راستا نیاز به توجه مسئولین زیربط به این امر مهم است.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.