طبق قانون با ساخت وسازهای غیرمجاز اطراف فرودگاه نوشهربرخورد می شود

طبق قانون با ساخت وسازهای غیرمجاز اطراف فرودگاه نوشهربرخورد می شود

فرهاد بنی شیخ الاسلامیˈ نقش این فرودگاه را در رونق اقتصادی منطقه مهم دانست و افزود: در ضلع جنوبی و شمالی فرودگاه نوشهر اراضی ای وجود دارد که طبق قانون نباید ساخت و سازی در آنها صورت گیرد.

وی با اظهار این که بر اساس قانون نباید در زمین های تا شعاع ۱۵۰ متری فرودگاه ساخت و سازی صورت گیرد، ادامه داد: باید از اراضی اطراف فرودگاه نوشهر برای کشاورزی و یا برای توسعه فرودگاه استفاده شود.

شهردار نوشهر با اشاره به بازدید روز گذشته تعدادی از اعضای شورای اسلامی این شهر از فرودگاه گفت: این بازدید در حقیقت با هدف ایجاد راه دسترسی به محل استقرار دستگاه کمک ناوبری با حمایت شهرداری و بررسی وضعیت ساخت و سازهای اطراف فرودگاه صورت گرفت.

بنی شیخ الاسلامی، واقع شدن در کنار بندر، حاشیه سواحل و نزدیکی به پایتخت را از ویژگی های فرودگاه نوشهر برشمرد و افزود: هرگونه سرمایه گذاری برای تجهیز امکانات و توسعه این فرودگاه به رونق بیش از پیش اقتصادی منطقه می انجامد.

وی ابراز امیدواری کرد با برگزاری جلسه ای به همین منظور با حضور فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسوولان نهادهای ذیربط، مشکلات فراروی فرودگاه این شهرستان رفع شود.

غرب مازندران دارای دو فرودگاه یکی در نوشهر و دیگری در رامسراست.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.