نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

تکلیف طرح پزشک خانواده مازندران باید مشخص شود

تکلیف طرح پزشک خانواده مازندران باید مشخص شود

قاسم احمدی لاشکی درباره طرح پزشک خانواده بیان داشت: مازندران یکی از استان‌های پایلوت کشور برای اجرای این طرح بود و البته طرح خوبی است اما زیربنا و بستر آن فراهم نیست.

وی تصریح کرد: باید هر چه زودتر تکلیف این طرح در مازندران مشخص شود تا مردم بیش از این دچار سردرگمی نشوند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بیمارستان فوق تخصصیچالوس با ورود روزانه چندین دستگاه خودروی تریلی حامل تجهیزات در حال تجهیز شدن است، تاکید کرد: ۹۰ نیروی انسانی باید در این بیمارستان به‌کارگیری شوند که تاکید شده است از حوزه شهرستان‌های نوشهر،چالوس و کلاردشت در این بیمارستان استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه مشکلات گازرسانی منطقه در حال پیگیری است،افزود: گازرسانی یک پروژه بسیار سخت است که نیاز به دقت بالا و زمان کافی دارد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: دستورات لازم برای تسریع در روند گازرسانی نیز صادر شد و به امید خدا هر چه زودتر شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

وی در ادامه به مشکلات آب شرب در حوزه شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت اشاره کرد و گفت: آب شرب امروز یک دغدغه است و جنگ آینده جنگ نفت نیست بلکه جنگ آب است.

احمدی لاشکی با اشاره به ساخت و سازهای بی‌رویه در منطقه خاطرنشان کرد: امروز با این همه آپارتمان‌سازی‌ها و حفر چاه‌ها برای تامین آب شرب، منابع زیرزمینی آب در معرض تهدید قرار دارند.

وی درباره طرح هادی مناطق روستایی ابراز داشت: در بحث طرح هادی باید نقشه‌برداری‌ها به گونه‌ای انجام شود که برای مردم روستا مشکل‌ساز نشود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای بی‌رویه خیانت به حوزه کشاورزی است و باید جلوی آن گرفته شود.

وی افزود: کمیسیون ماده ۹۹ در غرب استان باید فعال‌تر شود و مسئولان استانی باید نسبت به این امر توجه بیشتری کنند.

احمدی در پایان به معضل بیکاری جوانان پرداخت و ابراز داشت: بیکاری یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کشور است و وضعیت جوانان در این بخش نامطلوب است.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.