نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

استقبال بيمه مركزي از لغو تحريم هاي بيمه اي اتحاديه اروپا و آمريكا

استقبال بيمه مركزي از لغو تحريم هاي بيمه اي اتحاديه اروپا و آمريكا

به دنبال توافقات هسته اي ژنو، رئيس كل بيمه مركزي از لغو تحريم هاي اتحاديه اروپا و آمريكا در ارتباط با ارائه كليه پوشش هاي بيمه اي مربوط به نفت خام و فرآورده هاي آن خبر داد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، محمد ابراهيم امين با اعلام اين خبر گفت: بيمه مركزي ضمن استقبال از رفع بخشي از تحريم هاي بيمه اي، به شركت هاي كشتيراني و مالكان شناورهاي ايراني توصيه مي كند با توجه به ظرفيت مناسبت صنعت بيمه كشور براي ارائه پوشش هاي مسئوليت و حمل و نقل نفت و پتروشيمي، اخذ پوشش هاي بيمه از بازار داخلي بيمه كشور را ادامه دهند تا ظرفيت و پتانسيل هاي صنعت بيمه ايران كه در پي اين تحريم ها ايجاد شده بود، از بين نرود.

رئيس كل بيمه مركزي افزود: بديهي است صنعت بيمه كشور در صورت لزوم از مشاركت بيمه گران خارجي در اين پوشش ها نيز استقبال مي كند.
گفتني است به دنبال تشديد تحريم هاي بيمه اي عليه صنعت بيمه ايران، شركت هاي بيمه خارجي از همكاري با شركت هاي بيمه ايراني منع شدند؛ اما اين تحريم ها فرصت هاي تازه اي براي صنعت بيمه كشور رقم زد و بازارهاي تازه اي را براي فعالان اين صنعت پديد آورد و برخي از بازارهاي بزرگ انحصاري بيمه كه در اختيار بيمه گران خارجي بود در اختيار بيمه گران داخلي قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.