نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

همراه۲۴ بانک سامان پس از ایرانسل برروی سیم‌کارت‌های همراه اول هم فعال شد

همراه۲۴ بانک سامان پس از ایرانسل برروی سیم‌کارت‌های همراه اول هم فعال شد

از این پس کاربران سیم‌کارت‌های همراه اول نیز می‌توانند با شماره‌گیری کد #۷۲۴* از خدمات سامانه همراه ۲۴ بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود استفاده کنند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با نهایی شدن مراحل انعقاد قرار داد بین شرکت ارتباطات سیار(همراه اول) و شرکت پرداخت الکترونیک سامان، خدمات سامانه همراه ۲۴ از این پس بر روی تمامی سیم‌کارت‌های شبکه همراه اول قابل استفاده خواد بود.

این گزارش می‌افزاید دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۷۲۴* بر روی تلفن همراه خود، از خدمات سامانه همراه ۲۴ شامل اطلاع از موجودی کارت‌های عضو شبکه شتاب، شارژ اتوماتیک تلفن همراه، پرداخت قبوض، اطلاع از بدهی موبایل و کمک‌های مردمی به موسسات خیریه، به رایگان استفاده کنند.
شایان ذکر است، برای استفاده از این سامانه نیازی به مراجعه به بانک و یا نصب نرم‌افزار خاصی نبوده و تمامی مراحل عضویت و ثبت کارت بانکی نیز به سادگی و از طریق تلفن همراه کاربر امکان‌پذیر است.

همراه ۲۴ اولین و تنها دارنده مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ارائه خدمات پرداخت از طریق تلفن همراه است که حدود سه سال است برای دارندگان سیم‌کارت‌های ایرانسل و تالیا قابل استفاده می‌باشد. بدین ترتیب، از این پس کلیه کاربران تلفن‌همراه کشور قادر به استفاده از این خدمات مفید و رایگان خواهند بود.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.