نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

شهردار چالوس بعد از 6 ماه فعالیت استعفا داد

شهردار چالوس بعد از 6 ماه فعالیت استعفا داد

این خبر به نقل از وبسایت چالوس نیوز قرار گرفته :

شهردار چالوس بعد از 6 ماه فعالیت در این شهرستان امروز طی نامه ای استعفای خود را تقدیم شورای شهر و فرمانداری کرد.

عباس ندرلو در این رابطه در گفتگو با خبرنگار ما افزود: استعفای بنده به دلیل مشکلات شخصی بوده زیرا معتقدم هر فردی در هر مسئولیتی که قرار دارد باید تمام فکر و ذهن او در آن رابطه باشد.

وی ادامه داد:یک شهردار باید تمام فکر و ذهن او برای روان سازی و این سازی شهر باشد و اگر اینطور نباشد در حق مردم آن شهر جفا شده است.

ندرلو تاکید کرد: در حال حاضر تصمیم من بر آن است تا صحنه را برای جوانان خالی کنم تا آنها بتوانند صد در صد در اختیار شهر باشند.

وی بیان داشت: در مدت 6 ماه و 10 روزی که بعنوان شهردار چالوس فعالیت نمودم همواره خاطرات خوبی را از مردم ،مسئولین ودیگر اقشار جامعه به یاد دارم و تلاش نمودم در این مدت هر چه در توان دارم در جهت عمران و آبادانی شهر بکار بگیرم.

وی بیان داشت: از اصحاب رسانه که در این مدت یار و همراه من بودند نیز نهایت تقدیر و تشکر دارم و آنها در بیان مشکلات مردم و رفع آن همواره گامهای مثبت برداشتند.

ندرلو با بیان اینکه اگر استعفای وی مورد قبول قرار نگیرد گفت: من امیدوارم Moneygram online مسئولین با استعفای من موافقت کنند در غیر این صورت مجبورم تصمیم دوم را بدون قبول استعفا بروم.

وی همچنین در مورد اینکه استعفای وی به جهت هماهنگ نبودن با شورای شهر است نیز گفت: من به دلیل مشکلات شخصی استعفا دادم و با اعضای شورای شهر مشکلی نداشتم.

شهردار چالوس در مدت حضور خود در شهر فعالیت های خوبی را در جهت زیبا سازی شهر و همینطور روان سازی خیابان ها،ساماندهی تبلیغات شهری داشته و رضایت مندی شهروندان و مسئولین را به همراه داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر نیز در این مورد گفت: تا کنون نامه استعفای شهردار به دست ما نرسیده است.

محمد اسماعیل نعمت زاده بیان داشت: بنده شخصا مخالف این استعفا هستم و بر این اعتقادم که شهر از این بابت ضرر های زیادی خواهد دید.

فرماندار شهرستان چالوس،امام جمعه چالوس و دیگر مسئولین و شهروندان چالوسی موافق استعفای عباس ندرلو شهردار این شهر نیستند اما وی معتقد است دیگر نمی تواند به عنوان شهردار فعالیت نماید.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.