نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

حضور دبیرکل سازمان جهانی یونسکو در جشن شب نیما یوشیج در نوشهر

حضور دبیرکل سازمان جهانی یونسکو در جشن شب نیما یوشیج در نوشهر

جشن بزرگ شب نیما یوشیج در تاریخ ۲۱ آبان ماه ۹۱ در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل بنادر و کشتیرانی مازندران – نوشهر برگزار می شود و مهمانان ارزشمندی از دنیای فرهنگ و هنر و سینما نیز دعوت شدند.

مولایی کندلوسی/وی افزود: در مکاتباتی که با دکتر سعیدآبادی دبیرکل سازمان جهانی یونسکو در ایران داشتیم ایشان تمایل خود را برای حضور در این جشن اعلام کردند و ما اکنون در حال فراهم کردن مقدمات ایشان را بعنوان مهمان ویژه در جشن شب نیما در نوشهر هستیم.

وی بیان داشت: به زودی دعوتنامه رسمی برای دکتر سعیدآبادی دبیرکل سازمان جهانی یونسکو در ایران از سوی موسسه فرهنگی و هنری نیما ارسال می شود و این باعث افتخار است که بتوانیم در خدمت ایشان باشیم.

زندی در ادامه اظهار کرد: همچنین از دکتر حجت اله ایوبی که از چهره های شاخص و فرهنگی استان مازندران در سطح کشور و رئیس موسسه فرهنگی ” اکو ” نیز می باشد جهت حضور در این مراسم جشن شب نیما و همکاری های دوجانبه و نزدیک دعوت بعمل آمد.

وی تصریح کرد: در جشن شب نیما در نوشهر در کنار برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از هنرمندان و فیلمسازان برجسته سینمای ایران و مازندران تجلیل بعمل خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم در حال انجام می باشد و نوشهر با برگزاری مراسم جشن شب نیما یوشیج ، آبان ماه خاطره انگیزی را به خود خواهد دید.

[box] با بیمه زندگی سامان آشنا شده اید؟؟ شما هم روزی بیمه زندگی خواهید داشت.[/box]

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.