نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

بیمه تکمیلی بازنشستگان قطعی شد

بیمه تکمیلی بازنشستگان قطعی شد

رییس كانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی با بیان اینكه 80 درصد از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی حداقل بگیر هستند، تاكید كرد: ضروری است با تامین بار مالی وعده رییس جمهور و رییس سازمان تامین اجتماعی مبنی بر افزایش حداقل‌ حقوق‌ها به 700 هزار تومان اجرایی شود، چرا كه این اظهارات توقع ایجاد كرده است.
به گزارش بینا،  علی اكبر خبازها ، با تاكید بر لزوم ادامه داشتن حمایت‌های رییس جمهور و رییس سازمان تامین اجتماعی به ایسنا عنوان كرد: تنها پنج تا شش درصد از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی سقف مستمری را دریافت می‌كنند و بیش از 80 درصد آنها حداقل بگیر هستند، بدین منظور خواستار اجرای قانون همسان سازی هستیم.
خبازها اضافه كرد: قانون همسان سازی حقوقها در بند 39 قانون بودجه سال 88 به تصویب رسیده و طبق آن مجلس 2500 میلیارد تومان برای اجرای آن پیش بینی كرده است، اما در آن زمان با اجرای ناقص آن قانون تنها 937 میلیارد تومان آن اختصاص یافت و به طور منطقی اجرا نشد.
رییس كانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با اشاره به قطعی شدن قرارداد بیمه تكمیلی این ارگان با بیمه دی از افزایش حق بیمه 6700 تومانی بیمه شدگان به 1050 تومان خبر داد.
وی افزود: در قرارداد پیشین با بیمه دی این شركت بیمه‌ای 20 میلیارد تومان ضرر كرد، اما در عوض سهام آن رشد زیادی داشت.

خبازها در ادامه تاكید كرد: بازنشستگان از یكم آبان ماه به مدت 2 ماه فرصت دارند تا برای اعلام انصراف یا اضافه كردن فردی به افراد تحت پوشش خود در راستای بهره‌مندی از بیمه تكمیلی اقدام كنند.
وی افزود: در قرارداد پیشین، در مهلت در نظر گرفته شده برای كاستن یا افزودن به افراد تحت پوشش 300 هزار نفر به تعداد افراد بیمه شده اضافه شد و در ازای آن تعداد كمی انصراف دادند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.