نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

اجباری شدن بیمه ساختمان‌ها به زودی

اجباری شدن بیمه ساختمان‌ها به زودی

در مراسم اختتاميه دوازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان تهران از طرح و لوگوي سيزدهمين نمايشگاه رونمايي شد.
سيدمهدي هاشمي رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان ايران در مراسم اختتاميه نمايشگاه بر ضرورت مقاوم سازي و استحكام ساختمان‌ها و رعايت استانداردهاي ساخت وساز در كشور تاكيد كرد.
وي گفت: با توجه به پتانسيل‌هاي بسيار بالا ‌در صنعت ساختمان بايد در كوتاه ترين زمان ممكن به جايگاه و رتبه‌هاي بالايي دراين بخش دست پيدا كنيم و فعاليت‌هاي موجود دراين بخش را به سمت استانداردسازي پيش ببريم.
هاشمي از تلاش مجلس براي اجباري كردن بيمه ساختمان خبر داد و گفت: در مجلس به دنبال اين هستيم كه براي ارتقاي كيفيت ساخت وساز در كشور و تامين امنيت و رفاه بيشتر مردم بيمه ساختمان را اجباري كنيم و اميدواريم با پشتيباني و حمايت مسوولان و تمهيدات پيش بيني شده اين طرح به نتيجه برسد.
رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان ايران در ادامه تسريع روند بازسازي مناطق زلزله زده آذربايجان شرقي را خواستار شد.
وي گفت: متاسفانه بازسازي مناطق زلزله زده آن طور كه بايد و برابر انتظارات و خواسته‌ها نيست و تا پيش از شروع فصل سرما بايد هر چه سريع‌تر به اين روند سرعت بخشيد.
به گفته هاشمي، بيش از 80 درصد از مناطق مسكوني كشور در معرض زلزله و حوادث طبيعي هستند كه ضرورت استحكام و مقاوم سازي هر چه بيشتر ساختمان‌ها و رعايت استانداردهاي ساخت وساز را مي‌طلبد.
رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان ايران در پايان ابراز اميدواري كرد تنها خريد و فروش ساختمان‌هاي مقاوم و با كيفيت در بازار مورد تقاضا وعرضه باشد تا بزرگترين سرمايه ملي روز به روز ارتقا داده شود.
در دوازدهمين نمايشگاه بين اللملي صنعت ساختمان تهران بيش از 200 شركت خارجي و هزار و صد شركت داخلي آخرين دستاوردها و توانمندي‌هاي خود در زمينه‌هاي مختلف صنعت ساختمان را ارائه كردند. در اين نمايشگاه بيش از 25 كشور جهان از جمله آلمان، فرانسه، آمريكا، اسپانيا، تركيه، ايتاليا، ژاپن، چين و كره جنوبي مشاركت داشتند.در مراسم اختتاميه دوازدهمين نمايشگاه بين اللملي صنعت ساختمان ضمن تقدير از صنعتگران برتر عرصه ساختمان از طرح و لوگوي سيزدهمين نمايشگاه نيز رونمايي شد.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.