نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

کسب رتبه برتر برای کارگزاری بانک سامان

کسب رتبه برتر برای کارگزاری بانک سامان

شركت كارگزاري بانك سامان موفق به کسب رتبه «الف»در رتبه بندی کارگزاران بورس‌های  اوراق بهادار تهران و کالای ایران شد.

به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، رتبه بندی کارگزاران فعال در بورس اوراق بهادار تهران اوایل امسال آغاز و نتایج قطعی آن از سوی اداره بازرسی مدیریت نظارت بر کارگزاران سازمان بورس اعلام شد.

در این میان شركت كارگزاري بانك سامان که طي چند سال گذشته همواره سعي بر پيشتاز بودن در ارائه خدمات نوين و ارتقاء كيفيت خدمات داشته‌است موفق شد در آخرين رتبه‌بندي سازمان بورس با رشدي چشمگير نسبت به ساير شركت‌هاي كارگزاري رتبه «الف» را كسب كند.

شایان ذکر است، در پایان سومین رتبه بندی کارگزاران بورس اوراق بهادار،40 شرکت موفق به کسب رتبه ( الف) شدند و 30 شرکت کارگزاری رتبه (ب)، 14 شرکت رتبه (ج) و 3 شرکت رتبه (د) را کسب کردند.

گفتنی است، سازمان بورس اوراق بهادار هر ساله با بررسي دقيق موارد متعددي از قبيل دفاتر پذيرش و اداري شركت‌هاي كارگزاري،‌ سرمايه، هيات مديره، پرسنل، قابليت‌هاي سيستم كارگزاري، تعداد مشتريان، عملكرد صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري و قراردادهاي سبد گرداني و… اقدام به رتبه بندي كليه شركت‌هاي كارگزاري مي‌نمايد. در اين رتبه بندي رتبه كارگزاران بسته به امتيازات اخذ شده از “ه” تا “الف” متغير است كه “الف” بالاترين رتبه و “ه” پايين‌ترين رتبه مي‌باشد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات کارگزاری سامان با شماره 71-88774669 تماس بگیرند و یا از وب‌سایت این کارگزاری به آدرس www.samanbourse.com  بازدید فرمایند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.