نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

وزیرامور اقتصادی ودارایی:صنعت بیمه نیازمند گسترش فعالیتها با ابزارهای نوین است

وزیرامور اقتصادی ودارایی:صنعت بیمه نیازمند گسترش فعالیتها با ابزارهای نوین است

حركت هاي صنعت بيمه در سال گذشته باعث شده كه اين صنعت خلا عقب ماندگي خود نسبت به ساير حوزه هاي اقتصادي را پركند.

   به گزارش روابط عمومي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، دكتر حسيني وزير امور اقتصادي و دارايي در مجمع عمومي بيمه مركزي با بيان اين مطلب افزود: براي تحرك بيشتر در اين صنعت نيازمند نظم دهي، نظارت ويكپارچگي اطلاعاتي در كل صنعت با بهره گيري از فن آوري روز هستيم.
رئيس مجمع بيمه مركزي با بيان اينكه بيمه مركزي نهاد حاكميتي و توسعه اي صنعت بيمه در كشور است گفت : دغدغه جدي در نهادهاي بزرگ اقتصادي بايد بر اين مبنا با شد كه اين بخش ها از يك نهاد فراگير به ابزار شركت ها تبديل نشوند و در اين راستا به گونه اي عمل شود كه فعاليت بيمه اي بر مبناي قاعده اعداد بزرگ صورت پذيرد.
دكتر حسيني با تقدير از فعاليت هاي فرهنگي انجام گرفته در طول سالهاي اخير گفت ما كماكان نيازمنديم كه خدمات بيمه اي را با همكاري شركت هاي بيمه اي ترويج و تبليغ كنيم .
وزير امور Moneygram agent اقتصادي و دارايي با اشاره به حادثه زلزله آذربايجان شرقي گفت بنده شاهد بودم كه آنهايي كه در اين مناطق داراي بيمه نامه حوادث بودند در عرض ۲۴ساعت خسارت هاي خود را دريافت كردند .اگر فرهنگ بيمه در كشور گسترش پيدا كند نياز به كمك هاي دولتي و غير دولتي در اينگونه حوادث كمتر مي شود.
رئيس مجمع بيمه مركزي در بخش ديگري از سخنانش با تاكيد بر اينكه صنعت بيمه در دنيا از رشد قابل ملاحظه اي برخورداربوده است گفت ما نيازمنداين هستيم كه دامنه اين صنعت را در كشور بصورت عمقي گسترش دهيم و در اين زمينه نيازمند نوآوري و آموزش با بهره گيري از ابزارهاي نوين و فن آوري هاي روز دنيا  هستيم.
دكتر حسيني اضافه كرد بخش سرمايه گذاري در صنعت بيمه از اهميت بالايي برخورداراست بيمه گران نبايد سرمايه هاي خود را حبس كنند و براي سرمايه گذاري بيشتر از مشاوران حرفه اي استفاده كنند تا
سرمايه گذاري ها به اموال و دارايي هاي غير مولد تبديل نشود.
وزير امور اقتصادي و دارايي در پايان سخنان خود تصريح كرد كه صنعت بيمه كشور مستقل از بحث هاي تحريم بايد به بازارهاي بين المللي توجه ويژه داشته  و به گونه اي كاركند كه در خارج از كشور نيز پايگاه داشته باشد.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.