نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

سامانک بانک سامان آمد

سامانک بانک سامان آمد

netbank

 این روزها در دست،در جیب یا در کیف بسیاری از شما یک تلفن همراه وجود دارد. این تلفن افزون بر تمامی کارکردهایش می تواند مانند یک بانکدار در خدمت شما باشد.با نصب نرم افزار سامانک روی تلفن همراه خود، در هر جا و هر لحظه ، یک بانکدار بانک سامان در کنار شما حضور دارد.

نسخه کامل نرم‌افزار همراه‌بانک ‌سامان که با نام تجاری«سامانک» طراحی وراه‌اندازی شده است، از طریق وب‌سایت بانک سامان در اختیار مشتریان قرار گرفت.

به گزارش اداره روابط‌عمومی بانک سامان، نرم‌افزار بانکداری همراه بانک ‌سامان (سامانک) با قابلیت ارتباط رمزگذاری شده، پشتیبانی کامل به زبان فارسی و منطبق بر قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اختیار تمام مشتریان بانک سامان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، مشتریان بانک سامان برای استفاده از نرم‌افزار «سامانک» می‌توانند نسخه‌ مناسب برای انواع تلفن همراه با سیستم عامل‌های ios، Android  و جاوا را از وب‌سایت بانک سامان (http://www.sb24.com) دانلود کنند. همچنین برای فعال‌سازی این نرم‌افزار، دریافت رمز مراجعه به یکی از شعب بانک سامان ضروری است.

این گزارش حاکی است، با استفاده از این نرم‌افزار مشتریان می‌توانند به تمام سپرده‌ها و کارت‌های خود دسترسی داشته باشند. همچنین دریافت خدماتی همچون دریافت موجودی، اطلاع از گردش حساب، انتقال وجه، تغییر رمز و مسدودسازی کارت از طریق «سامانک» امکان‌پذیر است. همچین به‌زودی خرید شارژ سیم‌کارت‌های تلفن همراه از طریق سامانک میسر خواهد شد.

گفتنی است، مشتریان بانک سامان می‌توانند برای استفاده از این نرم‌افزار به راهنمای نصب آن در وب‌سایت بانک مراجعه کنند. همچنین پرسش‌ها یا مشکلات احتمالی خود را با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ درمیان بگذارند.

 

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.