نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

تسهیلات جدید بانک سامان برای فعالان بورس

تسهیلات جدید بانک سامان برای فعالان بورس

بانک سامان در راستای افزایش توان مالی فعالان بورس اوراق بهادار و کالا، خدمات اعتباری جدیدی در اختیار شرکت‌های کارگزاری قرار می‌دهد.

به گزارش اداره روابط‌عمومی بانک سامان، تمام کارگزاری‌های فعال در بورس اوراق بهادار و بورس کالای ایران می‌توانند با متمرکز کردن حساب‌های مربوط به معاملات خود در بازار سرمایه نزد بانک سامان، از تسهیلات حرفه‌ای بانک به میزان سه‌برابر معدل موجودی خود بهره‌مند شوند و با استفاده از خدمات بانکداري‌الکترونيک بانک سامان همچون نصب پايانه‌‌های فروش، خريد‌و‌فروش اينترنتي سهام ازطریق سامانه «بانکسا» و سایر ابزارهای بانکداری‌الکترونیک، از تسهیلات مصرفی بانک استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، ازجمله تسهیلات مصرفی جدید بانک سامان برای فعالان بازار سرمایه، صدور کارت اعتباری برای پرسنل شرکت‌های کارگزاری تا سقف 100 میلیون ریال است.

این گزارش می‌افزاید، تسهیلات حرفه‌ای بانک سامان جهت تأمين نياز‌های شغلي و سرمايه در گردش مورد نياز شرکت‌های کارگزاري پرداخت مي‌شود و شامل تسهيلات تأمين سرمايه در گردش، تأمين کسري بدهي به اتاق پاياپاي بورس، تامین سرمایه لازم جهت معاملات به‌نام شرکت کارگزاری، صدور انواع ضمانت‌نامه، حد اعتباري خريد براي مشتريان، زودپرداخت وجه فروش سهام به مشتريان و تأمين پيش‌پرداخت معاملات عمده است.

مبلغ این تسهیلات با توجه به رتبه کارگزاری و نوع تسهیلات درخواستی متفاوت است و نرخ سود این تسهیلات نیز با توجه به مدت استفاده از تسهیلات مذکور تعیین می‌شود.

گفتنی است، بانک سامان شعبه 30 تیر خود را ، به‌صورت ویژه برای ارایه خدمات سریع‌تر به فعالان بورس اختصاص داده است که تمام کارگزاران می‌توانند علاوه بر سایر شعب، از خدمات این شعبه به صورت ویژه استفاده نمایند.

فعالان بورس اوراق بهادار و کالا جهت بهره‌مندی از این تسهیلات و کسب اطلاعات بیشتر می‌ت وانند به شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند یا با مرکز سامان‌ارتباط با شماره تلفن 6422-021 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.