نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

منتخب جام‌جهانی98 درچالوس به‌میدان می‌روند

منتخب جام‌جهانی98 درچالوس به‌میدان می‌روند

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس از حضور منتخب تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني 98 فرانسه در اين شهرستان خبر داد.

سيد نورالدين حسيني گفت: بازسازي ورزشگاه شهداي هفتم تير چالوس با اعتباري به مبلغ 150 ميليون تومان از محل سفر مقام معظم رهبري، مراحل پاياني خود را سپري مي کند که براي افتتاح اين ورزشگاه منتخب تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني 98 فرانسه در چالوس حضور خواهند يافت و در حضور مسئولان استاني و شهرستان چالوس با تيم منتخب اين شهر بازي دوستانه‌اي را انجام مي‌دهند.

به گزارش فارس ، وي به روند رو به رشد ورزش چالوس اشاره کرد و اظهار داشت: هيئت‌هاي ورزشي در شهرستان چالوس فعاليت‌هاي بسيار خوبي را براي ورزش اين شهر انجام مي‌دهند به‌طوري که در برخي رشته‌هاي ورزشي در سطوح استاني و کشوري داراي جايگاه خوبي هستيم.

حسيني ادامه داد: در رشته جودو، فوتسال، دوچرخه‌سواري، رزمي، وزنه‌برداري و فوتبال در رده‌هاي مختلف سني در سطح کشوري و بين المللي حضوري پررنگ و قدرتمندانه دارند و اين نويدبخش آينده‌اي درخشان براي ورزش چالوس است.

اين مسئول به طرح‌هاي عمراني ورزشي در چالوس اشاره کرد و بيان داشت: با توجه به سفر پر خير و برکت مقام معظم رهبري در سال 88 به شهرستان چالوس، اعتبارات بسيار خوبي جذب شد که يک ميليارد و 200 ميليون تومان براي ساخت سالن طبقاتي هزينه شده است.

حسيني تصريح کرد: اين سالن در سه طبقه به ترتيب مربوطه به وزنه‌برداري، کشتي و خانه کاراته و تکواندو است و تلاش ما بر اين است تا در ايام دهه مبارک فجر به بهره‌برداري برسد.

وي با بيان اينکه 50 ميليون تومان براي ساخت و تکميل زمين فوتبال آهنگرکلا هزينه شد، افزود: همچنين کلنگ ساخت استاديوم ورزشي در منطقه تجن کلا نيز با اعتباري معادل 5 ميليون تومان از محل سفر مقام معظم رهبري به چالوس به زمين زده خواهد شد و در ساخت آن استاندارهاي بين‌المللي لحاظ مي‌شود.

اين مسئول بيان داشت: از محل درآمدهاي شهرستان و حاميان ورزشي چالوس اقدام به ساخت و ساز و نيز بازسازي اماکن ورزشي در چالوس، کلاردشت و مرزن آباد کرديم و در اين زمينه رشد مطلوبي در بهينه سازي داشتيم.

حسيني افزود: همچنين مجوز ساخت پنج دهانه مغازه تجاري را با اعتبار 70 ميليون تومان در ضلع شمال غربي زمين فوتبال را دريافت کرديم که اين خود تحول بسيار خوبي براي درآمدزايي براي ورزش شهرستان است.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس خاطرنشان کرد: خوابگاه ورزشکاران در چالوس با اعتباري به مبلغ 55 ميليون تومان در حال ساخت است که تاکنون 20 درصد نيز پيشرفت فيزيکي داشته است.

به گفته وي، به‌زودي يک دستگاه خودرو نيز براي جابه‌جايي و اعزام ورزشکاران به نقاط مختلف استان و کشور به ناوگان حمل و نقل اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس اضافه مي‌‌شود.

وي رشد و ارتقاي ورزش چالوس را مطلوب ارزيابي کرد و گفت: بنا داريم تا زمين‌هاي مربوط به منابع طبيعي را براي ورزش شهرستان چالوس دريافت کنيم تا زيرساخت‌هاي ورزشي شهر را گسترش دهيم که در حال حاضر يک قطعه زمين به مساحت يک هکتار مراحل پاياني الحاق و اضافه شدن به ورزش چالوس را طي مي‌کند.

حسيني درباره سرانه ورزشي در چالوس ابراز داشت: با توجه به زيرساخت‌هايي که در سال‌هاي اخير در چالوس فراهم شد و با رشد توام با شتاب همراه بود سرانه ورزشي اين شهر نسبت به سال گذشته از پنج دهم درصد مترمربع به يک متر مربع براي هر نفر ارتقا يافت و نيز تعداد ورزشکاران از 6 هزار و 700 نفر به 8 هزار نفر افزايش پيدا کرد.

وي به برنامه‌هاي ورزشي ماه مبارک رمضان در چالوس اشاره کرد و ادامه داد: همچون سال‌هاي گذشته مسابقات فوتسال جام رمضان با شور و هيجان خاصي برگزار مي‌شود و در کنار آن مسابقات تکواندو در سطح شهرستان چالوس و شهرهاي همجوار تحت عنوان جام رمضان نيز برگزار مي‌شود.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس استقبال روز افزون شهروندان از ورزش را مطلوب دانست و گفت: امروز تمامي اقشار و گروه‌هاي سني و به ويژه نونهالان و نوجوانان علاقمندي خاصي از خود به ورزش نشان مي‌دهند و اين براي ورزش شهرستان چالوس بسيار مسرت بخش است.

وي در پايان متذکر شد: از خبرگزاري فارس که اين فرصت را در اختيار ما قرار داد تا پيرامون ورزش چالوس به گفت‌وگو بپردازيم صميمانه تشکر مي‌کنم.

به گزارش فارس، تيم افسانه‌اي ايران در جام جهاني 98 شامل بازيکنان بزرگي همچون عابدزاده، خاکپور، استيلي، عزيزي، شاهرودي، باقري و… بود که ابراهيم طالبي نيز به عنوان سرمربي روي نيمکت تيم ايران در جام جهاني 98 فرانسه حضور داشت.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.