نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

دومین نشست ارتقاء بیمه های عمربرگزارشد

دومین نشست ارتقاء بیمه های عمربرگزارشد

دومین نشست ارتقاء بیمه‌های عمر با موضوع «شناخت و بررسی مشکلات حرفه‌ای نمایندگان بیمه در زمینه فروش بیمه‌های عمر» در پژوهشکده بیمه برگزار شد.
به گزارش بینا، دومین سری از نشست‌های علمی-تجربی ارتقاء بیمه‌های عمر با حضور نمایندگان شرکت‌های بیمه، مدیران و کارشناسان پژوهشی پژوهشکده بیمه در سالن مولوی این پژوهشکده برگزار شد.
ابراهیم عباسی، مدیر گروه پژوهشی بیمه‌های اشخاص پژوهشکده بیمه، گفت: سهم بیمه‌های زندگی در کشور ما در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار پایین است که این ترکیب، یک ترکیب بهینه نیست و توسعه بیمه عمر در کشور نیازمند کار و مطالعه بیشتر است.
وی افزود: بهبود شاخص‌های توسعه بیمه عمر یکی از اهداف پژوهشکده بیمه است و در حال حاضر از اهداف این پژوهشکده و گروه پژوهشی بیمه اشخاص حرکت در جهت ارتقاء بیمه‌های عمر همگام با استراتژی صنعت است.
مدیر گروه پژوهشی بیمه‌های اشخاص در ادامه با اشاره به این موضوع که کارهای انجام شده در پژوهشکده مکمل فعالیت‌های بیمه مرکزی است، خاطرنشان کرد: پژوهشکده بیمه مظحلی است برای برخورد و تلاقی نظراتی که از بدنه صنعت بیمه منعکس می شود و اینجا گروه‌های پژوهشی ضمن جذب و تحلیل این نظرات راهکارهای لازم را در خصوص موضوعات مطرح شده ارائه می‌نمایند.
در این نشست علاوه بر مدیران و کارشناسان پژوهشی پژوهشکده بیمه نمایندگانی از شرکت‌های بیمه ایران، آسیا و کارآفرین نیز حضور داشتند.
خاطر نشان می‌سازد، با توجه به فضای باز نشست هر یک از شرکت‌کنندگان مسائلی را مطرح کردند که اهم عناوین مطرح شده به شرح زیر است:
–    جدیت آموزش نمایندگان بیمه
–    بازگرداند آیین نامه 54 به بیمه مرکزی
–    مدیران ارشد در برداشتن موانع جدیت بیشتری داشته باشند
–    اهمیت تحریک انگیزشی در بازاریابی بیمه عمر
–    هدایت و مدیریت عضویت در انجمن MDRT از طریق بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه
–    کارورزی نمایندگان بیمه(تبدیل بازاریاب به نماینده)
–    …
شایان ذکر است پژوهشکده بیمه از طرح دیدگاه‌ها، انتقادات، پیشنهادات اساتید، کارشناسان، مدیران و… صنعت بیمه جهت طرح و بررسی در این نشست‌ها استقبال می‌کند.

[box] با بیمه زندگی سامان آشنا شده اید؟؟ شما هم روزی بیمه زندگی خواهید داشت.[/box]

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.