نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

بیمه زندگی شرط اصلی برای اخذ مجوز

بیمه زندگی شرط اصلی برای اخذ مجوز

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: شرکت‌های بیمه جدید در زمان اخذ مجوز ملزم هستند که بخش قابل توجهی از سبد پرتفوی خود را به بیمه‌های زندگی اختصاص دهند.
به گزارش بیما از مهر، سید محمد کریمی با بیان اینکه بیمه مرکزی بسترهای لازم برای توسعه بیمه های زندگی در کشور را فراهم کرده است، بر حمایت از طرح های فرهنگ ساز در این زمینه خبرداد.
رئیس شورایعالی صنعت بیمه کشور بر فرهنگ سازی در زمینه بیمه های زندگی تاکید و تصریح کرد: گرچه طی سالهای گذشته تلاش های بسیاری در این زمینه صورت گرفته، اما هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم.
وی توسعه فضای مطلوب و افزایش ضریب امید به آینده را مستلزم توسعه بیمه های زندگی دانست و تصریح کرد: توسعه بیمه های زندگی هنوز در کشورمان به حد مطلوبی نرسیده است.
کریمی به برنامه ریزی و تمهیدات بیمه مرکزی برای توسعه بیمه های زندگی اشاره و عنوان کرد: شرکت های بیمه جدید در زمان اخذ مجوز ملزم هستند که بخش قابل توجهی از سبد پرتفوی خود را به بیمه های زندگی اختصاص دهند.
رئیس کل بیمه مرکزی ایران خاطرنشان کرد: باید مردم را بیش از پیش با مزیت‌های بیمه های زندگی آشنا کرد، در غیراین صورت این موضوع مهم به حاشیه می رود.
وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورها، بیمه های زندگی در اولویت بیمه های خریداری شده قرار دارند، عنوان کرد: باید به موضوع بیمه های زندگی بیشتر اهمیت داد، بر این اساس دهه 90 به بیمه های زندگی بیشتر بها خواهیم داد.

[box] با بیمه زندگی سامان آشنا شده اید؟؟ شما هم روزی بیمه زندگی خواهید داشت.[/box]

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.