نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

حضور گروه مالی سامان در ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

حضور گروه مالی سامان در ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

بانک سامان به همراه دیگر شرکت‌های عضو گروه مالی سامان در ششمین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه تهران حضور فعالی خواهد داشت.

به گزارش اداره روابط‌عمومی بانک سامان، منصور مومنی مدیر بازاریابی و توسعه مشتریان بانک سامان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: گروه مالی سامان با حضور پرقدرت در این نمایشگاه، انواع محصولات و خدمات خود را برای استفاده فعالان بازارهای پول وسرمایه کشور عرضه خواهد کرد.

مومنی گفت: در مدت برگزاری این نمایشگاه، سه باجه بانک سامان در غرفه‌ اختصاصی بانک و غرفه‌های کارگزاری سامان و کارگزاری مفید به بازدیدکنندگان انواع خدمات و سرویس‌های بانکی را ارایه می‌ک نند.

مدیر بازاریابی و توسعه مشتریان بانک سامان با اشاره به جایگاه خدمات بانک سامان در بازارهای سرمایه کشور تصریح کرد: بانک سامان با برخورداری از ظرفیت‌های فنی بالا درارایه سامانه خرید وفروش آنلاین سهام، به‌عنوان بانک عامل و معتمد فعالان بازار سرمایه کشور شناخته می‌شود.

مومنی خاطرنشان کرد: نرم‌افزار “بانکسا” از جمله خدمات ویژه بانک سامان برای فعالان بازار بورس و اوراق بهادار است که در این نمایشگاه، خدمات جدید این نرم‌افزار رونمایی خواهد شد.

مدیر بازاریابی و توسعه مشتریان بانک سامان تاکید کرد: مدیران و کارشناسان گروه مالی سامان شامل بانک سامان، بیمه سامان، کارگزاری سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان و صرافی سامان در روزهای برگزاری این نمایشگاه، با حضور در سالن 35 پذیرای بازدیدکنندگان ‌و پاسخگوی پرسش‌های مختلف سازمان‌ها، موسسه‌ها، شرکت‌ها و تمام علاقمندان خواهند بود.

گفتنی است، این نمایشگاه که با حضور بانک‌های دولتی و خصوصی، موسسه‌های مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، کارگزاران بورس و فعالان بازارهای مالی از 19 تا 22 اردیبهشت ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.