نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

برگزاری اولین نشست ارتقای بیمه‌های عمر‌

برگزاری اولین نشست ارتقای بیمه‌های عمر‌

نخستین نشست علمی – تجربی ارتقای بیمه‌های عمر روز گذشته با حضور جمعی از نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه و مدیران و کارشناسان در پژوهشکده بیمه برگزار شد.
با توجه به اهمیت بیمه‌های عمر و رویکرد جدید صنعت بیمه با هدف ارتقاء بیمه‌های عمر سلسله نشست‌های علمی – تجربی در دستور کار پژوهشکده قرار گرفت که اولین نشست آن روز گذشته با عنوان «شبیه‌سازی فروش بیمه‌های عمر و شناسایی شیوه عمل کارگزاران بیمه» برگزار شد.

ه گفته مدیر گروه پژوهشی بیمه‌های اشخاص پژوهشکده بیمه، در این نشست‌ها تجربیات علمی و پژوهشی کارشناسان به همراه فعالان صنعت بیمه (نمایندگان و کارگزاران) کسانی که بطور مستقیم در بازار بیمه مشغول فعالیت هستند به اشتراک گذاشته می‌شود تا از این طریق پل ارتباطی بین پژوهشکده و صنعت ایجاد شود.
ابراهیم عباسی افزود: هدف از تشکیل نشست‌های علمی- تجربی این است که بتوانیم هم یک نمایش از چگونگی فروش بیمه‌های عمر ارائه کنیم و هم اینکه مشکلات فروش بیمه‌های عمر را شناسایی کرده و با ارائه راهکارهای مناسب مبنای دستور‌العمل‌هایی را برای کارگزاران صنعت بیمه فراهم کنیم.
این گزارش حاکیست در این نشست سه نفر از کارگزاران صنعت بیمه به عنوان اعضای پانل حضور داشتند که نظرات خود در خصوص چگونگی و نحوه فروش بیمه‌های عمر را به طور زنده به نمایش گذاشتند.

 

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.