نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

کریمی: بیمه حادثه در تهران اجباری شود

کریمی: بیمه حادثه در تهران اجباری شود

بر اساس گزارش کارشناسان، زلزله تهران قطعی است و برگزاری مانورهای آماده سازی مردم گامی برای کاهش تلفات است ولی در مورد بازسازی پس از حادثه احتمالی تصمیمی گرفته نمی شود.
به گزارش بیما،رییس کل بیمه مرکزی ایران با بیان این مطلب  اظهار کرد: حوادث طبیعی در همه دنیا امری پذیرفته شده است و کشور ما به سبب قرار گیری در خط زلزله، همواره مورد تهدید این بلای طبیعی است ولی می توان با آماده سازی و آگاه سازی مردم ، شدت تخریب آن را کاهش داد.
سید محمد کریمی با اشاره به زلزله ناگوار بم و جاودانگی این خاطره ای تلخ برای مردم ایران ،صنعت بیمه را پشتیبان جامعه دانست و از لزوم اجباری کردن بیمه منازل سخن گفت.
به گفته وی، همان گونه که بیمه شخص ثالث با ابلاغیه قانونی و نظارت ناجا در جامعه فراگیر شد، بیمه منازل و حوادث نیز باید با دستور قانونی و نظارت بر اجرای آن صورت گیرد. رییس کل بیمه مرکزی از سایر دستگاه های دولتی و خصوصی خواست تا با همکاری و تعامل بیشتر با دست اندرکاران صنعت بیمه، در شکوفایی این صنعت و همچنین تامین آسایش و آرامش برای مردم سهیم باشند.
وی همچنین استقبال نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سیاست های جدید بیمه ای را نشان دهنده توجه ویژه نمایندگان مردم به صنعت بیمه دانست و از اصلاح آیین نامه ها و همچنین تصحیح برخی مصوبات با همکاری مجلس خبر داد.
کریمی به بیمه آنلاین گفت: تامین آرامش مردم  در گرو رشد صنعت بیمه است و می توان با فرهنگ سازی و مصوبه قانونی، بیمه منازل و حوادث را در کشور و به خصوص تهران اجرا کرد تا از شدت میزان خسارات احتمالی کاسته شود.

 

منبع » بیما

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.