نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

بهره مندی افراد فاقد بیمه از بیمه ایرانیان

بهره مندی افراد فاقد بیمه از بیمه ایرانیان

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی از آغاز طرح پزشک خانواده در 6 استان جدید از فروردین سال 91 خبر داد.
به گزارش بیما از فارس، محمدباقر هداوند با اشاره به اینکه در سال جاری تمامی بدهی‌های سازمان بیمه خدمات درمانی به مراکز طرف قرارداد در بخش دارو و درمان به طور کامل پرداخت شده است، اظهار داشت: تنها بدهی ماه بهمن و اسفند باقی مانده است که این دو ماه نیز در فروردین به مراکز طرف قرارداد پرداخت می‌شود.
وی در خصوص اجرای طرح پزشک خانواده در کشور تصریح کرد: اجرای این طرح لازمه حمایت از سلامت مردم و جامعه است که امیدواریم با حمایت دولت این طرح بزودی کشوری شود.
هداوند ادامه داد: طرح پزشک خانواده در سال 90 در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و چهارمحال و بختیاری به صورت پایلوت انجام شد که براساس گزارشات جمع‌آوری شده روند اجرای طرح قابل قبول بوده است.
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی ادامه داد: با برطرف کردن نواقص و افزایش نقاط قوت این طرح در سال آینده 6 استان جدید به این طرح اضافه خواهند شد و در واقع طرح پزشک خانواده در 9 استان به کار خود ادامه خواهد داد.
وی بیان داشت: سازمان بیمه خدمات درمانی در اجرای طرح پزشک خانواده با هیچ محدودیت اعتباری روبرو نیست بطوری که در سال جاری اعتبار 5 میلیارد تومانی برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده بود که به صورت ماهانه به حساب استانهای مورد نظر واریز شد.
هداوند در پایان خاطرنشان کرد: طرح بیمه ایرانیان نیز که یکی از طرح‌های درمانی و بیمه‌ای است در کشور در حال اجرا است و خانواده‌ها و افراد فاقد بیمه می‌توانند از مزایای این بیمه بهره‌مند شوند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.