نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

بیمه سالمندان ایجاد می شود

بیمه سالمندان ایجاد می شود

رییس سازمان بیمه نیروهای مسلح روز یكشنبه اعلام كرد بیمه سالمندان به زودی در كشور راه اندازی می شود.
به گزارش بینا، عبدالرسول عطایی به ایرنا گفت: همه موارد طراحی و مطالعه بیمه سالمندان به صورت كامل انجام شده و اكنون این طرح برای تصویب نهایی و اخذ مجوز به بیمه مركزی ارسال شده است.
وی با بیان اینكه بیمه سالمندان برای اولین بار در ایران شروع به فعالیت می كند افزود: این بیمه در كشورهای انگشت شماری در حال اجرا است.
عطایی اظهار داشت: نگهداری از سالمندان از كار افتاده، كاری دشوار و هزینه بر است و اجرایی شدن این طرح می تواند بسیاری از مشكلات سالمندان در روزهای پیری را برطرف كند.
وی تصریح كرد بیمه بیماری های صعب العلاج، بیمه دندانپزشكی، بیمه صالحات و باقیات از دیگر طرح هایی است كه مطالعات و طراحی های آن به صورت كامل انجام شده است و به بیمه مركزی ارسال شده است.
رییس سازمان بیمه نیروهای مسلح درباره بیمه صالحات و باقیات گفت: این بیمه را براساس درخواست بسیاری از بیمه شدگان طراحی كرده ایم كه افراد می توانند از بیمه های اخروی برخوردار شوند و امورات خیریه شامل ساخت وساز مساجد، رسیدگی به ایتام، اعطای جهیزیه افراد نیازمند و وام های قرض الحسنه از جمله موارد این بیمه است.
عطایی توسعه شعب این بیمه در سراسر كشور را ضروری دانست و تصریح كرد در آینده راه اندازی دست كم 30 نمایندگی حقیقی و 5 شركت حقوقی در دستور قرار خواهد گرفت.

منبع : بینا

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.