نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

یارانه 3 دهک را به بیمه عمر اختصاص دهید

یارانه 3 دهک را به بیمه عمر اختصاص دهید

مدیرعامل بیمه توسعه با بیان این که بیمه عمر و زندگی از اهمیت به سزایی برخوردار است، گفت: طرحی را به دولت و سازمان هدفمندی یارانه ها ارایه کرده ایم تا در صورت امکان مبالغ یارانه دهک های هشتم، نهم و دهم را به بیمه عمر اختصاص دهند.
قدرت اله اسدی، به موج اظهار داشت: در صورت عملیاتی شدن این طرح، می توان پیوندی را در سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها به بیمه عمر اختصاص داد تا افراد داوطلب در آن سامانه ثبت نام و مبالغ یارانه نقدی شان مصروف ماهیانه های بیمه عمر و سرمایه گذاری شود.
وی تاکید کرد: با حمایت دولت و هم کاری مشترک بیمه مرکزی با شرکت های بیمه می توان برای افرادی که مشمول اخذ یارانه ها در فاز های بعدی اجرای این طرح ملی هستند بیمه عمر اختصاص داد و مبالغ آن از طریق سازمان هدفمندی به حساب شرکت های بیمه صادرکننده بیمه نامه عمر واریز شود.
اسدی گفت: هم اکنون یکی از مهم ترین تدابیری که با آن می توان نسبت به تقویت و توسعه بیمه های عمر مبادرت کرد حساب های یارانه افراد است که به نظر می رسد راه کار مناسبی باشد.
وی افزود: تنها کافیست از طریق دولت به مردم اعلام عمومی صورت گیرد تا در صورت صلاحدید افراد مبالغ یارانه خود را به بیمه عمر و سرمایه گذاری تبدیل کنند.
مدیرعامل بیمه توسعه با اشاره به برگزاری کنفرانس بین المللی بازاریابی صنعت بیمه یادآور شد: برگزاری همایش ها، کنفرانس ها و برنامه های هم اندیشی در صنعت بیمه به پیشبرد اهداف این صنعت کمک شایان توجهی کرده و موجب می شود آیندگان از طریق این کنفرانس ها از دستاوردهای بیمه در دوره کنونی مطلع شوند.
وی افزود: تجلیل از بزرگان و پیش کسوتان صنعت بیمه در این همایش ها به طور حتم بسیار مناسب خواهد بود، چراکه در سال های گذشته صنعت بیمه نسبت به سایر بازارهای مالی(بازار پول و سرمایه) مغفول مانده است، در حالی که افراد زیادی در این صنعت تحقیق و پژوهش کرده و در امور اجرایی نقاط قوت بسیاری داشته اند که باید از آنان تقدیر شود.
مدیرعامل بیمه توسعه تاکید کرد: آموزش های دبستان و گنجاندن داستان های بیمه ای در کتب درسی دانش آموزان کمک شایان توجهی به بسط و گسترش بیمه در آینده ایفا خواهد کرد.
وی گفت: افراد در سنین بالاتر اموری را انجام می دهند که در دوران کودکی در آن ها نهادینه شده باشد.
اسدی گفت: در سال های متمادی ما برای آموزش دبستانی ها کار زیادی انجام نداده ایم، در حالی که می توان این مهم را به بخوبی به انجام رساند.

 

منبع خبر : وبسایت بینا

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.