نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

توسعه بیمه عمرنیازمند مشوق دولتی

توسعه بیمه عمرنیازمند مشوق دولتی

مدیر عامل بیمه معلم با بیان این که توسعه بیمه های عمر نیازمند مشوق های دولتی برای بیمه های بازرگانی است، از دولت خواست تا با مامور کردن بیمه مرکزی نسبت به تامین بیمه های زندگی از طریق منابع یارانه ای و کمک بیمه های بازرگانی اقدام کند.
به گزارش بیما از ستاد برگزاری همایش بازاریابی تخصصی بیمه، ‘محمدرضا عباسی’ عنوان کرد: اقتصاد کشور دولتی است و در شرایطی که دولت به اقشار مختلف مردم یارانه نقدی پرداخت می کند، برای شتاب بخشیدن و تسهیل روند رو به رشد بیمه های زندگی ضروری است از راهکارهایی مبادرت به ارایه مشوق ها نماید.
همایش بازاریابی تخصصی بیمه روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه در تالار اجتماعات وزارت کشور برگزار می شود.
عباسی با اشاره به اهمیت بیمه های زندگی تصریح کرد: در صورتی که بخشی از منابع یارانه ها به بیمه های عمر اختصاص یابد، به طور حتم روند رو به رشد این بیمه ها در کشور بیش از پیش توسعه می یابد و تبعات مثبت آن به جامعه و مردم باز می گردد.
به گفته وی، دولت باید مشوق هایی را برای بسط و گسترش بیمه های زندگی اختصاص دهد تا از این طریق فرهنگ سازی برای آن نیز تسهیل شود.
مدیر عامل بیمه معلم همچنین گفت: مشوق ها باید به گونه ای باشند که هم الزام آور بوده و هم فرهنگ مردم را در استفاده از چنین بیمه هایی ارتقا بخشد.
وی با استقبال از تجلیل پیشکسوتان بیمه های عمر در همایش بازاریابی تخصصی بیمه گفت: آثار مثبت قدردانی و تشکر از محققان و استادان این رشته اقدامات صورت گرفته در توسعه و گسترش بیمه ها را نمایان می کند.

اشتراک گذاری:
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.