نوع بیمه نامه را انتخاب کنید:

Page Title

اجرای 3 طرح قرعه کشی در بانک سامان

اجرای 3 طرح قرعه کشی در بانک سامان

با اجرای سه طرح قرعه کشی عیدانه سامان (فجر تا نوروز)، نت‌بانک سامان ویژه دهه فجر و جاری 24 بانک سامان تا پایان سال صدها جایزه نقدی و غیر نقدی به مشتریان خود تقدیم خواهد کرد.
به گزارش بینا، بانک سامان با هدف تشویق و ترغیب مشتریان خود به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک سه طرح بزرگ قرعه کشی را برنامه ریزی و تا پایان سال اجرا خواهد کرد.
بر این اساس طرح عیدانه سامان(فجر تا نوروز) که با هدف توسعه فرهنگ خرید از طریق پایانه‌ه ای فروشگاهی تدوین شد به دلیل استقبال گسترده دارندگان کارت‌های سامان و فروشگاه‌های مجهز به پایانه فروشگاهی سامان تا نوروز 1391 ادامه خواهد داشت. در این طرح دارندگان کارت‌های سامان پس از پرداخت هزینه کالای خریداری شده از طریق پایانه فروش سامان و دریافت رسید خود از فروشنده، باید شماره پیگیری درج‌شده روی رسید را به شماره 30001201 پیامک کنند. سامانه قرعه‌کشی آنلاین ظرف مدت کوتاهی با ارسال پیامکی به دارنده کارت وضعیت برنده شدن وی را اعلام خواهد کرد.
گفتنی است، ارسال پیامک برای اعلام برنده شدن جایزه از سوی بانک سامان تنها در طرح عیدانه و فقط از طریق شماره 30001201 صورت می‌گیرد. بر اساس این گزارش، بانک سامان در طرح دیگری برای افزایش کاربری سامانه های بانکی اینترنتی، از میان مشتریانی که در ایام دهه فجر(12 تا 22 بهمن ماه) وارد نت‌ بانک سامان شوند، به قید قرعه 30 دستگاه آی‌پد و 30 دستگاه آی‌فون اهدا می‌کند.
تمام کاربران نت‌بانک به‌طور خودکار در این قرعه‌کشی شرکت داده می‌‌شوند و اسامی برندگان در وب‌سایت رسمی بانک سامان منتشر خواهد شد. جوایز برندگان نیز ظرف 20 روز به شعبه آن‌ها ارسال خواهد شد.
همچنین قرعه‌کشی طرح جاری 24 پس از موافقت بانک مرکزی تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و اسامی برندگان تنها ازطریق وب‌سایت بانک سامان اعلام خواهد شد و جوایز برندگان حساب ها پس از طی مراحل اداری و قانونی به حساب جاری 24 مشتریان واریز می شود و جوایز برندگان کارت ها نیز به شعبه آنها ارسال خواهد شد.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.